klikniavolej.cz nově nabízí aplikaci pro volání a odesílání SMS z telefonů android a iPhone. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


klikniavolej.cz nově nabízí aplikaci pro volání a odesílání SMS z telefonů android a iPhone.


Internetová telekomunikační služba klikniavolej.cz je nyní zcela mobilní nejen pro volání, ale i pro odesílání SMS zpráv. Díky aplikacím pro telefony android a iPhone mohou uživatelé pohodlně volat a odesílat SMS zprávy přímo z mobilu. Aplikace je zdarma ke stažení na stránkách klikniavolej.cz.

Tato novinka přináší několik usnadnění a výhod oproti dosavadnímu používání služby. Uživatelé nyní mohou k volání a posílání zpráv používat přímo svůj telefonní seznam. Při volání na pevnou linku uživatel zaplatí 2,90 Kč za minutu, na mobil 3,90 Kč za minutu, SMS vyjde na 0,98 Kč (uvedené ceny jsou s DPH). To vše bez skrytých poplatků, bez paušálu, bez smlouvy a bez změny operátora. Uživatel, který běžně používá u svého operátora přeplacenou kartu, ušetří více než 50% za volání a SMS.
Společnost klikniavolej.cz, s.r.o. provozuje také službu vouchery.cz, která zobrazuje největší počet aktuálních slevových kupónů na českém internetu. Oproti jiným slevovým portálům funguje bez provize z prodejů a vouchery pro uživatele jsou vždy zdarma. Inzerent ke svému účtu navíc získá zdarma firemní kartu pro svou propagaci. Další výhodou je, že se jeho nabídky přednostně zobrazují uživatelům z jeho regionu.

Odkazy:

• Informace o aplikacích s odkazem na stáhnutí: http://www.klikniavolej.cz/akce.asp?id=28
• Jak klikniavolej.cz funguje: http://www.klikniavolej.cz/jak-volat-levneji.asp

Kontakt:

Michal Horáček
project manager
michal.horacek@klikniavolej.cz
http://www.klikniavolej.cz
773879669
244003123


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 8. 2011 11:02
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: klikniavolej.cz, s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost klikniavolej.cz, s.r.o. provozuje telekomunikační službu klikniavolej.cz a slevový portál vouchery.cz.

klikniavolej.cz nabízí významné úspory na volání z mobilu nebo pevné linky a to jak na vnitrostátních, tak i mezinárodních hovorech. Volání tak stojí od 1,20 Kč za minutu z pevné linky nebo od 2,90 Kč z mobilu.
Další oblíbenou službou je odesílání SMS zpráv se zvoleným číselným nebo textovým identifikátorem. Cena jedné SMS zprávy je od 0,65 Kč. Ceny jsou uvedeny bez DPH.
klikniavolej.cz nabízí Zelenou linku nebo SMS vizitku, kdy potenciální nebo stávající zákazník může zaregistrovanou firmu kontaktovat zdarma přímo z jejího webu.
vouchery.cz umožňuje firmám vložení slev v podobě voucherů a to vše zcela bez provize. Zákazník za voucher neplatí nic dopředu.

Za používání služeb klikniavolej.cz nebo vouchery.cz se uživatel neuvazuje smlouvu ani paušálem.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.