Kde sehnat nádobí pro zdravé vaření? | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Kde sehnat nádobí pro zdravé vaření?


Kde sehnat nádobí pro zdravé vaření? Hledáte kvalitní kovové hrnce, které vám vydrží? Chcete se pustit do zdravého vaření? A rádi byste ušetřili za energie? Zkuste eko hrnce GreenPan! Designové kousky vznikají výhradně z přírodních a recyklovaných materiálů a nabízí pětiletou záruku!

Proč vyzkoušet eko hrnce?

Vaření bude zdravější – vnitřní povrch nádobí GreenPan pokrývá materiál Thermolon, se kterým se nic nepřichytí, i když vynecháte olej či tuk! Thermolon je navíc odolný na vysoké teploty a na rozdíl od teflonu neuvolňuje škodlivé plyny PTFE a PFOA.

Masivní kovový materiál a dobře přiléhající pokličky zase zajistí, že uvaříte rychleji a ušetříte za plyn či elektřinu. Hrnce GreenPan se hodí také na úsporné indukční sporáky.

Má vaše nádobí dlouho vydržet? Eko hrnce Green pan můžete mít v myčce, nechávat v ledničce i mrazáku: nepoškrábou se ani nepromáčknou! Všechny materiály jsou navíc přírodní či recyklované a při výrobě vzniká minimum CO2 – děláte něco pro přírodu!

Kam pro GreenPan

Hledáte další informace? Chcete si prohlédnout všechny řady hrnců GreenPan a pohodlně vybírat mezi jednotlivými kousky?

Nemusíte nikam daleko! Podívejte se na českou stránku Eko-hrnce.cz a přečtěte si víc o výhodách nádobí Green Pan nebo o jednotlivých modelech. Přímo ze stránky můžete přejít do e-shopu, kde si jednoduše a rychle vyberete z celé nabídky značky Green Pan – a vaše nové nádobí vám přijde až domů!Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 7

Vydáno: 6. 9. 2011 8:52
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: nic@michaljanik.cz (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.