KDE CHCI BYDLET.cz – nové bydlení vždy přehledně a aktuálně | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


KDE CHCI BYDLET.cz – nové bydlení vždy přehledně a aktuálně


Další vydání tištěného magazínu nazvaného KDE CHCI BYDLET připravil pro zájemce o nové bydlení specializovaný internetový portál www.kdechcibydlet.cz. Magazín přehlednou formou představuje nabídku zhruba stovky aktuálních rezidenčních developerských projektů z celé České republiky.

Podzimní vydání magazínu KDE CHCI BYDLET, které vyšlo v úterý 20. září 2011, přináší přehled zhruba stovky aktuálních projektů realizovaných na území celé České republiky.

„Tištěný magazín KDE CHCI BYDLET, jehož obsah vychází z obsahu internetového portálu www.kdechcibydlet.cz, se u čtenářů – zájemců o nové bydlení – pravidelně setkává s velkým úspěchem. Na jednom místě totiž mají soustředěnu nabídku nového bydlení, díky níž si mohou udělat základní přehled o tom, co se kde právě staví,“ říká Jana Hrabětová, ředitelka portálu www.kdechcibydlet.cz.

Rezidenční developerské projekty jsou v magazínu KDE CHCI BYDLET představeny srovnatelným katalogovým způsobem - u každého je uveden jak popis projektu, tak fotografie či vizualizace. Projekty jsou řazeny abecedně podle krajů a měst. Součástí prezentací jsou tabulkově řazené základní údaje o projektech, dále ceny a termíny výstavby/dokončení. A samozřejmě i nezbytné kontakty na prodejce.

„S magazínem v ruce, díky němuž si udělali základní představu o nabídce, si pak mohou čtenáři sednout k internetu a podívat se na stránky portálu www.kdechcibydlet.cz. Zde najdou ke každému projektu, který je v tištěném periodiku uveden, kompletní a především aktuální nabídku volných bytů a rodinných domů,“ dodává Jana Hrabětová.

Magazín KDE CHCI BYDLET je vydáván dvakrát ročně - na jaře a na podzim; zakoupit si jej lze za cenu 29 korun v běžné prodejní síti. Distribuci periodika zajišťuje Mediaprint&Kapa.
Zájemci si ho mohou také objednat i na dobírku vydavatele, a to e-mailem na kdechcibydlet@kdechcibydlet.cz.Kontakt:

Jana Hrabětová
Ředitelka
jana.hrabetova@kdechcibydlet.cz
www.kdechcibydlet.cz
+420 603 168 342
+420 277 779 290


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 9. 2011 14:54
Kategorie: Reality
Název zdroje: e-Domicil CZ (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
e-Domicil CZ je od roku 2007 provozovatelem specializovného portálu www.kdechcibydlet.cz a vydavatelem tištěného pololetního KDE CHCI BYDLET. Portál nabízí denně aktualizovanou nabídku nového bydlení v celé ČR a největší aktuální přehled rezidenčních developerských projektů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.