Karel Vágner se stal členem Lvího klubu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Karel Vágner se stal členem Lvího klubu


Novým členem Lvího klubu Praha Orel, nejstaršího představitele lionského hnutí v České republice, se stal kontrabasista, baskytarista, hudební producent, skladatel, zpěvák, kapelník a podnikatel Karel Vágner.

Oficiálně byl do Lvího klubu Karel Vágner přijat na setkání 1. února v Salonu Paukert na Národní třídě. „Samozřejmě respektuji dlouholeté tradice Lvího klubu a vážím si toho, že mne za člena navrhlo několik mých kamarádu, kteří jsou v klubu daleko déle. Imponuje mi to, že toto společenství se zabývá charitou a problematikou zrakově postižených, což činnosti tohoto klubu přináší velkou smysluplnost. Doufám, že se stanu platným členem,“ říká Karel Vágner.
Lví klub Praha Orel byl založen v roce 1990 a je členem mezinárodní organizace Lions Clubs International, která v 46000 klubech zahrnuje 135 milionů členů zabývajících se po celém světě charitou, zejména v oblasti problematiky zrakově postižených. Lví klub Praha Orel v rámci své charitativní činnosti mimo jiné dlouhodobě sponzoruje činnost Pobytového rehabilitačního a rekvalifikačního střediska pro nevidomé Dědina, o.p.s.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 3. 2012 14:14
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: Lví klub Praha Orel (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Klub sdružující významné osobnosti společenského, podnikatelského a kulturního života, které se spojily ve službě nevidomým.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.