K2 atmitec zaznamenává rostoucí zájem o ERP v cloudu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


K2 atmitec zaznamenává rostoucí zájem o ERP v cloudu


Ostrava, 13. 12. 2011 - Provozovatel vlastního Datového centra K2 a dodavatel komplexního Informačního systému K2, společnost K2 atmitec, zaznamenává stále větší nárůst zájmu o ERP v cloudu. Toto řešení využívají především společnosti s různým místem působení a velkým objemem společných dat.

„Jako u všech nákupních rozhodnutí, i při pořízení informačního systému si musí zákazník položit klíčovou otázku – K čemu budu systém používat a co od něj očekávám? Jinak se budu samozřejmě rozhodovat v případě, když srovnávám péči a starost o zabezpečení provozu ERP řešení včetně techniky, lidí, dostupnosti, elektrické energie, technické úrovně atd., kdy větší výhodu vidíme v cloudu. A jinak v případě, že v kalkulaci některé položky nemám, protože je nepotřebuji (linky, správa atd.), pak bude pravděpodobně lépe vycházet nákup,“ dodává Ing. Pavel Motan, obchodní ředitel K2 atmitec s.r.o.

Evidentní zájem projevují také společnosti s potřebou rychle reagovat na tržní chování svých zákazníků a konkurentů. Pro ně je cloudové prostředí, které umožňuje nasazení dalších služeb v řádech několika minut, optimálním řešením. U prvního zavádění cloudového řešení jde pak většinou o řád několika dní v závislosti na dostupnosti připojení. Samozřejmě platí, že zákazníci mohou využít jen některé z funkcí, ale ještě vyšší přidanou hodnotu získají při zapojení všech uživatelů do cloudu komplexního ERP systému.

Dalším důležitým aspektem jsou technické předpoklady zajišťující hladký chod společnosti. V praxi dochází k situacím, že technologie nejsou dostatečné, anebo uživatel nevyužívá správné nastavení. Naopak existují případy, kdy technologie bohatě převyšují potřebu zákazníka. V prostředí datového centra je možná plánovatelná škálovatelnost výkonu a flexibilita spolu s nepřetržitým dohledem technologií.


###O společnosti K2 atmitec
Společnost K2 atmitec s.r.o. vznikla v roce 1991 a po dlouholetém působení na trhu informačních technologií patří mezi přední výrobce a dodavatele informačních systémů. Postupem času společnost rozšířila pole své působnosti a nyní se na trhu profiluje jako dodavatel komplexních ICT řešení šitých na míru zákazníka. Společnost zaměstnává špičkové programátory, vysoce kvalitní projektové manažery a konzultanty, kteří profesionálně řídí implementaci do prostředí zákazníka. V současnosti pracuje jen s IS K2 více než 10 000 uživatelů v rozmanitých společnostech v různých zemích světa.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 12. 2011 9:23
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.