Josef Pejchl se stal ředitelem kyjovské nemocnice | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Josef Pejchl se stal ředitelem kyjovské nemocnice


Krizový manažer Josef Pejchl se stal oficiálně ředitelem nemocnice Kyjov. Jeho jmenování dnes potvrdila na svém mimořádném výjezdním zasedání v Břeclavi rada Jihomoravského kraji.

Krizový manažer Josef Pejchl se stal oficiálně ředitelem nemocnice Kyjov. Jeho jmenování dnes potvrdila na svém mimořádném výjezdním zasedání v Břeclavi rada Jihomoravského kraji. Současný pověřený ředitel Pejchl osvědčil ve své funkci, když se mu podařilo v rekordně krátké době ekonomicky a personálně stabilizovat nemocnici a připravit jí na historicky největší rekonstrukci v jejích dějinách. Vedle statikou ohrožené budovy operačních sálů dojde k celkovému zateplování budovy interny, kožního a lékárny.Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 6. 2011 9:17
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.