Jízdní kola s tradicí - česká tradiční jízdní kola | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Jízdní kola s tradicí - česká tradiční jízdní kola


Vzpomínáte na své první kolo? Na čem jezdil Váš tatínek, Vaše maminka? Kola Favorit a Kola Velamos jsou tady zpět pro všechny generace a bez front a čekání.

Jízdním kolům se věnujeme více než 20 let, přirostla nám k srdci. Díky dlouholeté spolupráci s výrobci českých jízdních kol, kterých máme na našich stránkách více než 90%, Vám můžeme nabídnout jedinečné ceny, které jsme dosáhli kvalitním servisem, který poskytujeme i špičkovým českým sportovcům.
Náš každý zákazník má od nás ihned zpětnou vazbu v podobě mailové, nebo telefonické komunikace. Jsme schopni zdarma poradit, obstarat náhradní díly, nebo najít alternativní řešení Vašich potřeb.
Prohlédněte si náš eshop, kde najdete kompletní sortiment českých jízdních kol, včetně koloběžek a odrážedel pro nejmenší a také sortiment cyklodoplňků a náhradních dílů. Objevíte takové značky jako Favorit, Velamos, Liberta a vzpomenete si i na své historické skládací kolo.
Kontakt:

Kamil Šunda
admin
info@kolazwebu.cz
http://www.kolazwebu.cz
737 551 129


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 9. 2011 10:49
Kategorie: Sport
Název zdroje: Jaroslav Pliml - Jízdní kola (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Prodáváme a servisujeme jízdní kola veškerého zaměření již více než 20 let. V našem sortimentu jsou kola zejména horská, crossová, trekingová, silniční, městská, cestovní, skládací a dětská včetně koloběžek a odrážedel.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.