Již 27. hypermarket INTERSPAR v ČR se otevírá v Chebu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Již 27. hypermarket INTERSPAR v ČR se otevírá v Chebu


SPAR Česká obchodní společnost s.r.o. otevře 14. prosince 2007 nový hypermarket Interspar v Chebu na Třídě 26. dubna.
Z celkových 7020 m2 zastavěné plochy tvoří 4000 m2 prodejní plochu, na které si zákazníci budou moci vybrat z širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského zboží. Přirozenou součástí hypermarketu jsou oddělení čerstvých potravin – čerstvé ovoce, zelenina, lahůdky, maso a uzeniny. Ani v této prodejně nebude chybět velmi oblíbená vlastní pekárna zajišťující vždy naprosto čerstvé křupavé pečivo. Opomenuta nebyla ani možnost nákupu již hotových, zcela čerstvých salátů.
Zákazníkům zde bude k dispozici také úspěšná řada bioproduktů Spar Natur*pur, do které nyní patří již více než 100 produktů, jako jsou pečivo, mléčné výrobky, bio ovoce a zelenina, těstoviny, olivové oleje, uzeniny, džusy, müsli, čaje a bio zmrzlina.
Komfort při nakupování zákazníkům zajistí otevírací doba od 8 do 21 hodin, pohodlné spojení městskou hromadnou dopravou a 420 parkovacích míst zdarma, včetně krytého parkoviště. Novinkou bude v Chebu také samoobslužná restaurace Interspar, která bude otevřena od nového roku.
Nový hypermarket, jehož výstavba trvala devět měsíců, s sebou přináší 150 nových pracovních míst. „Doufáme, že náš nový hypermarket přinese hodně radosti nejen našim novým zaměstnancům, ale zejména novým zákazníkům,“ říká Martin Hruška, generální ředitel společnosti SPAR Česká obchodní společnost, provozovatele prodejen Interspar a Spar.
Slavnostní otevření bude velkolepé. Na zákazníky čeká řada zajímavých akcí, obdrží například speciální nákupní tašky zdarma, prvních 500 zákazníků dostane dárek a „šťastná brána“ náhodně vybere z nakupujících výherce, kteří celý svůj nákup budou mít zdarma, jelikož Interspar jim vyplatí hodnotu jejich nákupu v nákupních poukázkách nazpět.
Cílem společnosti SPAR, jakožto společensky odpovědné firmy, je dlouhodobě se angažovat v oblasti podpory obecně prospěšných projektů jako je například pomoc opuštěným dětem. Proto SPAR uzavřel dlouhodobou exkluzivní spolupráci v oblasti maloobchodu s Nadací Terezy Maxové a společně založili SPAR FOND Nadace Terezy Maxové. Od poloviny listopadu tak lze ve všech prodejnách řetězce Interspar zakoupit výrobky exkluzivní řady označené logem červeného srdce. Ani nová chebská prodejna nebude výjimkou, a každý tak může zakoupením takto označeného výrobku přispět na speciálně založené konto SPAR FOND Nadace Terezy Maxové.


Provozovatelem hypermarketů INTERSPAR a supermarketu SPAR v České republice je společnost SPAR Česká obchodní společnost s.r.o., která je součást skupiny ASPIAG (Austria Spar International AG) realizující zahraniční aktivity rakouského koncernu SPAR v České republice, Slovinsku, Maďarsku, Itálii a Chorvatsku. Od roku 1997 otevřela skupina ASPIAG v České Republice již 27 hypermarketů INTERSPAR (včetně Chebu) a 2 supermarkety SPAR (v Třebíči a České Lípě). Více informací na www.interspar.cz
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 12. 2007 10:15
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: ARISTON PR (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.