Ježíšek letos vybírá dárky ve Firmě na zážitky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ježíšek letos vybírá dárky ve Firmě na zážitky


Už se těšíte na Vánoce? Zapomeňte na chvíli na předvánoční zmatky, které nutně přijdou tak jako každý rok. Vzpomeňte si na vánoční náladu, na pohodu a teplo domova, na které se těšíte celý rok. Vánoce jsou lehce melancholické a nostalgické. Kdo by si v tu chvíli nevzpomněl na zážitky z dětství.

Už se těšíte na Vánoce? Zapomeňte na chvíli na předvánoční zmatky, které nutně přijdou tak jako každý rok. Vzpomeňte si na vánoční náladu, na pohodu a teplo domova, na které se těšíte celý rok. Vánoce jsou lehce melancholické a nostalgické. Kdo by si v tu chvíli nevzpomněl na zážitky z dětství.

Kdo by také v téhle chvíli nechtěl potěšit své nejbližší. Udělejte radost sobě i ostatním. Darujte jim nové zážitky, na které nikdy nezapomenou. Vánoce nejsou přece jen tak obyčejné svátky. Vždy z nás dostanou jen to nejlepší. Probudí v nás pocit, který nás nutí ohlédnout se za uplynulým rokem a vykročit do toho nového pravou nohou.

Co chtít letos na Vánoce?

Každý rok vás příbuzenstvo zasypává otázkami typu: „Co by chtěl/a letos na Vánoce?“? A už tři roky nevíte, co jim všem máte odpovědět? Přesto je nechcete zklamat, protože víte, že vám chtějí udělat radost a ptají se z lásky? Přijde vám, že vám stačí strávit pár příjemných chvil se svou rodinou? Co takhle si tyhle chvíli trochu obohatit? Přejte si od Ježíška zážitek, o který se budete moci s ostatními podělit. Inspirujte se v Allegria - Firma na zážitky!

Pomůžeme Vám vybrat vánoční dárky

Než bude v kalendáři Štědrý den, ještě chvíli to potrvá. Nicméně přípravy na vánoční svátky už jsou v plném proudu. Obchodníci nám již nějakou dobu připomínají, že čas se krátí a měli bychom už pomalu nakupovat dárky pro svou rodinu i přátele. Nákupní horečka pomalu sužuje každého z nás. Ale nápady chybí. Proto je tady s vámi Firma na zážitky. Jakmile si prohlédnete naši nabídku, budete vědět, že už vždy budete mít správný nápad, co komu koupit na Vánoce.

Ačkoli si každý v sobě už od malička nese touhu, se kterou se nemůže dočkat Štědrého dne, s postupujícími roky nám jde hlavně o radost, kterou můžeme udělat svým blízkým. Proto jim chceme sehnat ten nejlepší dárek. Allegria - Firma na zážitky vám s tímhle může pomoci.








Kontakt:

kontakt@firmanazazitky.cz
776 655 019
284 689 898


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 3. 12. 2008 12:25
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Allegria - Firma na zážitky (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Zajistíme dárek v podobě zážitku - netradiční dárek pro Vaše blízké, obchodní partnery či zaměstnance. Můžete si vybrat z více než 200 zážitků: zorbing (bubble), seskok padákem, let balónem, vrtulníkem či kluzákem, jízda ve formuli, bagru, tanku i na čtyřkolce, rallye cross, paintball, škola smyku, rafting, golf, wellness, masáže, romantické víkendy na zámku, v lázních i na luxusní jachtě a mnohé další. Organizujme věrnostní programy, firemní akce, společenské večery. Adrenalin, sport, relaxace.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.