JENA-nábytek - naděluje slevy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


JENA-nábytek - naděluje slevy


Právě dnes odstartovala velká slevová akce u prodejce bytového nábytku JENA-nábytek.

Již od čtvrtečního rána (2. 6.) až do nedělního večera (5. 6.) můžete nakupovat zboží za ceny, u kterých JENA-nábytek odečte 20% DPH!

Zvýhodněné akční ceny platí jak pro e-shop, tak kamenné prodejny JENA-nábytek v Praze, Brně (Křenová ul. i OC Futurum), Českých Budějovicích, Olomouci a Hradci Králové. Na e-shopu budou od čtvrtka 2. 6. 2011 až do neděle 5. 6. 2011 zobrazeny již ceny po odečtení DPH!

Společnost JENA - nábytek, s.r.o. je již od roku 1999 předním českým prodejcem kompletního sortimentu nábytku. Na moderních prodejnách i eshopu naleznete kompletní sortiment bytového nábytku, kancelářského nábytku, kuchyňského nábytku, ložnicí a dětských pokojů, obývacích pokojů a bytových doplňků.

Více informací o akci naleznete zde: http://www.jena-nabytek.cz/rs/akce-a-slevyaz-do-nedele-vam-odecteme-z-vaseho-nakupu-dph-R120.html
Kontakt:

Kateřina Hrbáčková
manažer internetového marketingu
hrbackova@jena-nabytek.cz
www.jena-nabytek.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 6. 2011 14:05
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: JENA-nábytek, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Jsme již od roku 1999 předním českým prodejcem kompletního sortimentu nábytku a bytových doplňků.

Spolupracujeme s předními českými i evropskými výrobci nábytku a dbáme na vysokou jakost námi dodávaného nábytku. Rozšiřujeme a obměňujeme neustále sortiment tak, abychom uspokojili milovníky moderního stylu i obdivovatele klasiky.

Naše moderní a dynamické prodejny můžete navštívit v Praze, Brně, Hradci Králové, Českých Budějovicích a Olomouci. Máme otevřeno denně od pondělí až do neděle. Vycházíme vstříc Vašim požadavkům a chceme Vám být ještě blíž, proto připravujeme otevření nových prodejen i v dalších městech České republiky.

U nás vám poradíme s výběrem nábytku a najdeme vhodné řešení pro každý interiér. Nabízíme možnost prodeje na splátky a přímo na prodejně vám připravíme splátkový produkt na míru. Samozřejmostí je zajištění dopravy vybraného zboží až k vám domů.

On-line prodej 24 hodin denně

Již třetím rokem si můžete nábytek vybírat pohodlně v naší internetové nabídce a to nepřetržitě a odkudkoliv. Nákup nábytku už nemůže být jednodušší!
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.