Jedinečná dovolená na Lesbosu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Jedinečná dovolená na Lesbosu


Dovolená na Lesbosu je ideální pro všechny, kdo touží po nevšedních zážitcích a zároveň je láká ničím nerušené lenošení na slunných písečných plážích či adrenalin vodních sportů, pro které jsou zde výborné podmínky.

Řecko je zemí vína, slunce, moře a také krásných ostrovů, které jsou jeho velkou chloubou. Jedním z jeho největších ostrovů je Lesbos, známý díky básnířce Sapfó, která zde v dobách starověkého Řecka tvořila svá díla. V současnosti je Lesbos krásnou turistickou destinací, která láká turisty svými dlouhými plážemi, moderně vybavenými hotely, výbornou dostupností, četnými přírodními zajímavostmi a také příjemnou atmosférou, v níž prožijete tu pravou dovolenou v Řecku!

Dovolená na Lesbosu je ideální pro všechny, kdo touží po nevšedních zážitcích a zároveň je láká ničím nerušené lenošení na slunných písečných plážích či adrenalin vodních sportů, pro které jsou zde výborné podmínky. Na své si zde přijdou také milovníci kultury, umění či přírody, kteří se mohou vydat na četné fakultativní výlety a poznat krásy ostrova Lesbos mnohem blíže.

Letoviska ostrova Lesbos

Díky své značné rozloze skýtá ostrov Lesbos desítky přímořských letovisek a my jsme si pro vás připravily výběr těch nejlepších. Prvním z nich je Molyvos vyznačující se zejména rušným kulturním životem a četnými plážovými bary, což z něj činí ideální místo pro vaši dovolenou, máte-li rádi zábavu až do ranních hodin a místa, kde to žije.

Dalším z letovisek ostrova Lesbos je Anaxos, které je ideálním kompromisem mezi zábavou rušnějších letovisek a klidným odpočinkem na osamocených plážích. Nachází se totiž v ústraní od ruchu větších letovisek, avšak ne tak daleko, abyste se do nich nemohli vydat místní dopravou. Chcete-li tudíž zkombinovat ničím nerušenou dovolenou v malebné přírodě i noční život, pak je pro vás letovisko Anaxos jako stvořené! Dále pak můžete na Lesbosu navštívit například letoviska Petra, Skala Kalloni a mnoho dalších.

Dovolená a zájezdy na Lesbos

Láká vás dovolená na Lesbosu? Toužíte poznat kulturní klenoty Řecka a zároveň relaxovat v klidném prostředí jednoho z nejkrásnějších ostrovů Egejského moře? Pak vám jistě přijdou vhod informace o zájezdech na Lesbos a online katalog, prostřednictvím něhož si můžete rezervovat své zájezdy online, které naleznete na stránkách cestovní agentury New Travel.cz.

Tato cestovní agentura pro vás každoročně vybírá výběr toho nejlepšího z nabídek renomovaných českých cestovních kanceláří a ani letošní sezóna není výjimkou. Samozřejmostí jsou také aktuální informace o slevách a nabídka last minute zájezdů na Lesbos, s nimiž si můžete dopřát svou dovolenou v Řecku za velmi příznivou cenu.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 9. 2011 11:33
Kategorie: Cestování
Název zdroje: New Travel.cz s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Internetový prodej zájezdů. Zájezdy od desítek cestovních kanceláří, aktuální Last minute a First minute. Dovolená, pobyty u moře, poznávací zájezdy, eurovíkendy, lyžování, lázně, golf. Nabízíme místa jako Řecko, Španělsko, Chorvatsko, Bulharsko, Turecko, Tunisko, Egypt, Kypr, Malta, Madeira, Alpy Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Francie, Slovensko. Také Exotiku, Thajsko, Bali, Kuba, Keňa, Dominikánská republika, Mexiko, SAE, Isla Margarita, Kanárské ostrovy, Kapverdské ostrovy.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.