Jdeme s dobou | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Jdeme s dobou


Zřejmě pryč jsou ty doby, kdy zákazník koupil vše, co mu pod ruce přišlo a objednávky se valily jedna za druhou. Nicméně zabývat se faktory, které zapříčiňují tento trend, nemá valného významu. Důležitější je snaha hledání cest a dalších distribučních kanálů, které nám pomohou přiblížit naše produkty k zákazníkovi a de facto mu je přímo nabídnou.

Zamyslíme li se důsledně nad nástrojem, který hýbe světem a díky kterému můžeme sdílet informace v reálném čase prakticky kdekoli na světě, zjistíme, že byla by obrovská škoda jej nevyužít více aktivně. Ano, řeč je o internetu. Tak pro představu v listopadu 2008 mělo připojení k internetu 32 % populace a již o dva roky později 5,5 mil. obyvatel, což je přes 60 % populace.
Také z těchto důvodů se začalo uvažovat o vytvoření internetového obchodu. I přes nelehké začátky, nekonečné hledání chyb a zhruba 50. cvičných objednávek se v průběhu minulého měsíce podařilo otevřít historicky první verzi eshopu v Kaumy. Pro všechny nezasvěcené, nebo ty které tato informace minula, eshop lze nalézt na adrese www.eshop.kaumy.cz, nebo pomocí odkazu eshop, který je umístěn na stránkách www.kaumy.cz.
Kontakt:

Tomáš Martinek
Business development
martinek@kaumy.cz
http://eshop.kaumy.cz/


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 9. 2011 14:49
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Kaumy s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost KAUMY s.r.o. byla založena v roce 1994 a v uplynulých letech úspěšně expandovala na českém trhu. Dnes se firma KAUMY s.r.o. řadí mezi nejvýznamnější odvětvové importéry a šíří svého sortimentu i pokrytím trhu patří mezi nejúspěšnější v České republice.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.