JazykovýVeletrh.cz podpoří noví mediální partneři | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


JazykovýVeletrh.cz podpoří noví mediální partneři


„JazykovýVeletrh.cz získal pro podporu akce tři nové mediální partnery, kteří stejně jako pořadatel veletrhu spatřují v této možnosti zajímavý a efektivní prostředek, jak upozornit na své služby nebo nabídku,“ říká projektový manager Rostislav Bála. Novými mediálními partnery veletrhu jsou servery: nazkusenou.cz, vzdelani.cz a ilist.cz.


Veletrh je zaměřen na převážně praktickou výuku cizích jazyků, překlady a další činnosti, které s těmito obory souvisí. Chce posky¬tnout spojení mezi vzdělávacími a interkulturními elementy, které chápe jako nezbytnou součást profesionální výuky cizích jazyků. Dá prostor překladatelským firmám, které disponují kvalitními překladateli. Vyberete si zde výukový nebo CAT software, učebnici, prezentační techniku nebo vhodné školicí prostory. Můžete se spojit se zástupci jazykových institutů a informovat se o kurzech nebo zkouškách. Najdete zde i nabídku firem, které zařizují studium jazyků v zahraničí.
Veletrh chce dát prostor zajímavým příležitostem, lidem a metodám a nabízí informace těm, kteří se zajímají o cizí jazyky – studentům, lektorům, učitelům ale také HR manažerům a lidem zodpovědným za jazykové vzdělávání ve firmách.
Umožňuje spojení a konzultace online v reálném čase a proto chce být místem setkání lidí a nabízet jim tipy, myšlenky a inspiraci. „Stránky jazykového veletrhu jsou sestaveny jednoduše…, aby nic nebrzdilo přístup a zahájení komunikace návštěvníků těchto stránek s vystavovateli. Jazykový veletrh.cz je pouze prostředníkem těchto setkání a nechce jim stát v cestě,“ upřesňuje na závěr Rostislav Bála.
Kontakt: Mgr. Martina Bálová – tiskový servis
mail: veletrh@jazyku.cz
http://www.jazykovyveletrh.cz
http://vyuka.jazyku.cz
Kontakt:

Bc. Rostislav Bála
manager webu
vyuka@jazyku.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 5. 2010 18:13
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: výuka.jazyků.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Výuka.jazyků.cz je místem, kde se setkávají studenti, lektoři, učitelé, majitelé jazykových agentur, HR manažeři, manažeři firem, dodavatelé služeb v oboru a další, kteří mají co do činění s výukou cizích jazyků a nabýváním jazykových znalostí v praxi.

Cílem projektu je poskytnout všem těmto lidem informace, přehled o zkouškách a možnostech nebo být čtením pro inspiraci a srovnání.

Projekt chce a bude představovat zajímavé lidi, metody, subjekty a projekty, které chtějí jednoznačně podporovat jakékoli jazykové vzdělávání. Výuka.jazyků.cz se nebude omezovat pouze na české texty a proto zde můžete nalézt texty v němčině nebo angličtině

Současný GOOGLE PAGE RANK našich stránek je 6 (z 10 možných, stav k 30. 5. 2010).

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.