Jan a Sára Saudkovi dají Žižkovu novou tvář | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Jan a Sára Saudkovi dají Žižkovu novou tvář


Praha - Výstava fotografií Jana Saudka a Sáry Saudkové bude zahájena ve čtvrtek 16. srpna v 19 hodin v Record Gallery Club na pražském Žižkově.

Jan Saudek je nejznámějším českým fotografem. Výstava ukáže průřez jeho životní tvorbou, které kraluje žena a ženské tělo. Motivy vztahu muže a ženy doprovodí i fotografie zachycující vztah k dětem nebo reprodukce Purgatory (očistec). Velkou provokací bude jeho slavný Incest.
„Tehdy jsem za ním přišla s přáním podat mu ruku a poděkovat. No a já přišla a už jsem zůstala,“ říká k tomu Sára Saudková. Na výstavě nebudou chybět její díla Tatra 1935, Michelangelo a velkoformátový Soumrak.
Sára Saudková vernisáž osobně zahájí. I ona představí průřezově svá nejzajímavější díla. S Janem Saudkem se potkala roku 1991 a od té doby jsou jejich životy propojeny.
Record Gallery Club je nově zřízená galerie, která si klade za cíl vtisknout novou, mladou a kosmopolitní tvář pražskému Žižkovu. Zaměří se na setkávání umělců a běžných lidí v exkluzivním prostoru. Chce se stát vibrujícím srdcem oblasti okolo slavného památníku Jana Žižky.
Výstava Jana Saudka a Sáry Saudkové potrvá do 16. září.

Kontakt
Ladislav Koubek
Produkční ředitel
info@recordgalleryclub.cz
777 668 473

Prosíme novináře, kteří budou mít zájem o osobní účast, aby se na vernisáž přihlásili předem.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 8. 2012 20:13
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.