Jak zabezpečit Váš domov snadno a rychle...srozumitelně i pro ženy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Jak zabezpečit Váš domov snadno a rychle...srozumitelně i pro ženy


Firma Kamila Dvořáková -ABC security otevírá na webu www. pracujicimama.cz novou poradnu v oblasti zabezpečení vašeho domova ......

Otázka zabezpečení domu či bytu je stále ve vzduchu. Občas o ní přemýšlí snad každý. Ale... Co když to bude drahé? Co když mě firma ošidí? Jak to vlastně funguje? Odkud kam a co má dělat já? Ptejte se na cokoli. Máte jednu velkou výhodu, vše Vám vysvětlím žensky...tedy ne s nadhledem odborníka se šesti tituly a předpokladem, že každý...opravdu každý musí znát alespoň polovinu toho, co já.... Vezmu to s Vámi od abecedy, aby bylo vše jasné. Zpracuji na dotaz i cenvou nabídku ve ekonomické cenové skupině, abyste měli představu o cenách a také Vám poradím se servisem, pokud již systém elektronického zabezpečení doma máte a občas "zlobí", pacholek. Těším se na Vaše dotazy.Kontakt:

Kamila Dvořáková
majitel
kamprorady@centrum.cz
www.abcsecurity.cz
605190315


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 10. 2011 17:35
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: ABC security - Kamila Dvořáková (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
KamilaDvořáková -Bezpečnostní technologie -se zabývá činností v oboru elektro-slaboproud. Ač jsme jako firma na trhu poměrně noví, náš tým má mnohaletou praxi v oboru od montáží, přes cenové nabídky až po celkové zpracování výběrového řízení v oblasti EZS, CCTV, domácích telefonů i strukturované kabeláže. Naší doménou je kvalitní technická podpora, kterou naši technici poskytují samozřejmě po telefonu i v místě instalace. Oproti jiným pouze „e-shopovým“ firmám jsme schopni Vás srozumitelně zasvětit do problému a i po telefonu Vám poradit. Podrobně provedeme zákazníka problematikou zabezpečení jeho objektu(rodinné domy, byty, kanceláře, obchodní prostory atd. ), koncepcí kamerového systému nebo domácího telefonu od samého počátku. Navrhneme vhodné řešení, srozumitelně vysvětlíme funkčnost systému, dodáme, nainstalujeme a následně zaškolíme jeho obsluhu.
Naše systémy jsou již léty prověřené českým trhem i světovým trhem, v oblasti EZS dodáváme a montujeme ústředny i jejich příslušenství izraelských firem RISCO Group a Crow, nebo bulharské společnosti Buldog jako variantu pro malé instalace. V oblasti CCTV dodáváme záznamová zařízení SEENERGY a Merit Lilin ve střední ekonomické třídě, Panasonic v té vyšší. Kamery nabízíme ve velmi dobré kvalitě střední ekonomické třídy od firem Merit Lilin a Samsung. Opět vyšší ekonomická třída Panasonic a pro rozsáhlé instalace s vysokými požadavky, inteligentní systém Indigo Vision. Domácí telefony italské firmy Comelit jsou jedním z velmi kvalitních a žádaných produktů v České republice, proto jsou i v naší nabídce.
Velký důraz klademe na kvalitu dodávaných produktů a spokojenost zákazníka, proto se Vám budeme věnovat po dobu záruky systému a dále i na základě smlouvy poskytujeme pozáruční servis.
V neposlední řadě se firma zabývá prodejem samostatných komponentů i celých systémů pro malé a střední aplikace a provádí školení začínajících elektromontérů. Info na www.abcsecurity.cz . Působíme v Praze a středních Čechách a dále v Libereckém kraji. E-shop pro oblast celé ČR. V nabídce naleznete také audio-video modulátory AVM-138 pro napojení kamery na váš televizní přijímač, kde následně můžete kontrolovat kamerou sledované prostory v pohodlí vašeho křesla v obývacím pokoji.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.