Jak vybrat dobrý eshop? | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Jak vybrat dobrý eshop?


Vybíráme eshop – 1. Díl 26.10.2011 Vánoční nákupy nám připraví opět slušný přísun adrenalinu a stresu, který do tohoto období vůbec nepatří. Přinášíme Vám návod, jak si vybrat kvalitní eshop a díky čemu si ulehčíte předvánoční nákupy.

Blíží se Vánoce a přestože jsme si minulý rok slíbili, že tento rok to zvládneme bez stresu a shonu, jen málokdo to dodrží. Nemůžeme se proto divit, že stále více lidí řeší nákupy vánočních dárků přes internet. Avšak velké množství eshopu, které dnes nabízí prakticky cokoli, nám výběr zrovna neusnadňuje. Jak tedy poznat dobrý eshop?
Prvním vodítkem nám může být vzhled samotného eshopu. Je potřeba si uvědomit, že hlavní stránka každého eshopu je jeho výkladní skříní. Ta musí potencionálního zákazníka zaujmout, ne však jej přehltiti množstvím informací. Kvalitní eshopy si tuto skutečnost uvědomují a chovají se podle toho. Např. eshop společnosti KAUMY s.r.o., která v nedávné době otevřesla svůj eshop na stránkách www.eshoip.kaumy.cz. Jejich hlavní stránka ehsopu má příjemné modré barvy, logické a čisté rozčlenění stránky. Rovněž má vystavenou přiměřené množství svých produktů.
Ovšem vnímání grafiky a grafických prvků je velmi subjektivní a každý na to má svůj názor. Proto se také jednomu může zdát, že grafika sebelepšího eshopu je strašná a neobjednal by si tam ani tužku a druhý může výtvor grafika považovat za téměř umělecký výtvor.
Dalším důležitým rozlišovacím prvkem je také jednání a chování eschopu. Např. když vzneseme dotaz a odpovědi se nedočkáme ani do dvou dnů, bude asi něco špatně. Při tomto způsobu prodeje jsou služby zákazníkům velmi důležité. Nutno brát v potaz, že jediný a hlavní rozhodovací prvek pro zákazníka je fotka a popis zboží. To je důvod proč zákazníkovi musíme věnovat mnohem více pozornosti. Zboží si nemůže vyzkoušet, osahat, přivoňte. On jej pouze vidí na obrázku a služku spojenou s prodejem mu musí, nebo by měl poskytnout každý kvalitní eshop.
Kontakt:

Ing. Tomáš Martinek
busines development
martinek@kaumy.cz
http://eshop.kaumy.cz/
734794286


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 10. 2011 14:10
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Kaumy s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost KAUMY s.r.o. byla založena v roce 1994 a v uplynulých letech úspěšně expandovala na českém trhu. Dnes se firma KAUMY s.r.o. řadí mezi nejvýznamnější odvětvové importéry a šíří svého sortimentu i pokrytím trhu patří mezi nejúspěšnější v České republice.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.