Jak ušetřit čas díky portálu Ekologové.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Jak ušetřit čas díky portálu Ekologové.cz


Vše, co potřebuje profesní ekolog, na jednom místě! Agregátor aktuálních zpráv, kompletní legislativa, adresář důležitých úřadů či kontakty na města a obce… Maučte se využívat Ekologové.cz a získáte pomocníka, na kterého je spolehnutí!

Co je nového v oboru?

Na úvodní straně Ekologové.cz najdete přehled nejnovějších zpráv ze všech oborů ekologie, seřazených podle stáří. Zajímá vás konkrétní téma? Na hlavní liště můžete snadno přepínat mezi odbornými sekcemi Odpady, Voda, Ovzduší, Havárie, Chemické látky, Hluk, IPPC a EIA.

Vedle zpravodajství vás čeká seznam chystaných akcí: školení, konference či veletrhy tu najdete přehledně uspořádané i s datem a místem konání.

Pro novinky v zákoně sjeďte k zápatí stránky – sekce Aktuální předpisy obsahuje všechny novely zákonů, vyhlášek a předpisů, týkající se ekologické praxe.

Virtuální asistent

Hodil by se i vám asistent, který kdykoliv najde, co potřebujete? Na Ekologové.cz máte všechny důležité informace hned po ruce!

V sekcích Státní zpráva, Business odkazy, Města a obce a Kompletní legislativa jsou pro vás připraveny stovky odkazů a kontaktů: adresáře úřadů či měřicích firem, havarijní plány a vzory hlášení, platné předpisy s metodickými pokyny a další. Odkazy jsou uspořádané v pohodlných seznamech s plným názvem a náhledem stránky.

Pokud hledáte či nabízíte místo, je tu sekce „Pracovní pozice Ekolog“ s možností bezplatné inzerce.

Stránka na míru

Pro maximum informací z konkrétního oboru ekologie stačí vybrat si téma na hlavní liště. Na odborně zaměřené podstraně najdete kontakty, výrobky a služby nabízené pro vaši činnost, vzory formulářů ke stažení či povinnosti a resortní předpisy.

Přehledné, aktuální informace zcela zdarma – navštivte portál Ekologové.cz!Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 9. 2011 9:00
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: http://www.ekologove.cz/odpady (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.