Jak dnes pracovat s lidskými zdroji a jak nalézat talenty pro správné firmy? Nejen o nových trendech v oblasti náboru bude brněnský Evolve! Summit | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Jak dnes pracovat s lidskými zdroji a jak nalézat talenty pro správné firmy? Nejen o nových trendech v oblasti náboru bude brněnský Evolve! Summit


Celosvětově známí experti z oblasti recruitmentu se již potřetí potkají na největší oborové konferenci ve střední a východní Evropě, která proběhne 8. a 9. listopadu v brněnském Sono centru.

„Nemám rád přehánění a nadsázku, ale u EVOLVE! Summitu jde o realitu - jedná se skutečně o největší náborářskou akci ve střední a východní Evropě,“ říká charismatický moderátor konference Petr Skondrojanis. „Celá recruiterská špička z Česka i ze Slovenska se sejde pod jednou střechou a nabídne účastníkům témata, která ještě nikde jinde nezazněla. K tomu si připočítejte řečníky z celého světa a vypadne vám nejlepší recruitment event tohoto roku,“ dodává Skondrojanis s úsměvem.

Světem náboru hýbou témata jako inteligentní chatboti, automatizace v recruitmentu, novinky ovlivňující hledání kandidátů na LinkedInu, Facebooku a Googlu, nové tipy a aplikace z oblasti sourcingu. Summit je navíc unikátní networkingovou platformou, kde mohou navazovat kontakty recruiteři, kteří by jinak neměli šanci se potkat.

A protože konference nejsou jen o odborném obsahu, připravili organizátoři bohatý doprovodný program, při kterém mohou účastníci kromě networkingu zapojit jiné části mozkové hemisféry a chuťové pohárky: „Po celou dobu summitu bude připraven bohatý catering, čeká nás afterparty s remixovou hudební kapelou Ukulele Orchestra jako Brno a herecké překvapení,“ vyjmenovává zakladatel summitu Michal Toman a dodává: „Účastníci se také mohou 'zvěčnit' ve fotokoutku, vychutnat si čaj v LMC čajovně, zasoutěžit si nebo se pobavit poznámkami z jednotlivých prezentací formou skečnout od grafického designéra Radka Petříka.“

EVOLVE! Summit je mimořádný i svou velikostí - tři stovky účastníků budou sledovat patnáct řečníků, v tzv. Chill-out zóně se představí generální partner Goodcall, u nějž si návštěvníci mohou prakticky vyzkoušet využití virtuální reality při náboru a budování firemní značky. Nové generace HR softwarů představí společnosti DataCruit, YSoft a Amazing Hiring. Dalším parterem jsou neotřelí Wolfhunti, jejichž aplikace Deer Park (doslova živá obora talentů) diskrétně propojuje vzácné profesionály s úzkým počtem firem. „Na našem stánku bude možnost potkat vlky z naší smečky a popovídat si o tom, jak pomocí Deer Park přilákat vzácné 'dvanácteráky' do Vaší firmy,“ upřesňuje Ondřej Havlíček.

Trh práce se rychle proměňuje, kandidáti jsou náročnější než dříve a firmy bojují o každý talent. EVOLVE! Summit je tu proto, aby náborářům ukázal cestu, jak úspěšně procházet labyrintem náboru a lidských zdrojů.

Kontakt pro média: Denisa Králová, denisa.kralova@engage-advisory.com
Kontakt:

Denisa Králová
Event Coordinator
denisa.kralova@engage-advisory.com
www.evolvesummit.cz
603575381


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 10. 2017 15:41
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: Engage Advisory s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Engage Advisory se zaměřuje na vyhledávání kandidátů z oblasti Engineeringu, oslovuje tudíž výrobní firmy a R&D (Research and development). Firma se specializuje na technicky zaměřené inženýry a manažery. Vyhledávání probíhá čistě metodou Executive Search (takzvaný headhunting).
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.