Jabra rozšiřuje distribuční síť díky smlouvě se společností Logitech | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Jabra rozšiřuje distribuční síť díky smlouvě se společností Logitech


PRAHA, 21. ČERVNA 2011 - Společnosti Jabra a Logitech se dohodly na distribuční spolupráci s cílem využít příležitostí nabízených dynamicky rostoucím trhem sjednocené komunikace (UC). V rámci této spolupráce bude Logitech nabízet řadu vybraných náhlavních souprav Jabra pod společnou značkou „Logitech powered by Jabra“.

Logitech bude od července 2011 nabízet náhlavní soupravy Jabra UC prostřednictvím své partnerské sítě a svým firemním zákazníkům, zvláště pak na trhu v Severní Americe. Koncem roku by pak měly obě společnosti nabízet náhlavní soupravy pod společnou značkou po celém světě. Kombinace široké distribuční sítě a proslulosti značky Logitech s vysokou kvalitou produktů Jabra vytváří významný krok k rozšíření povědomí o značce Jabra ve všech prodejních sítích Severní Ameriky, kde v současné době není v nabídce.

Jabra bude nadále prodávat široké portfolio svých produktů i prostřednictvím současných prodejních kanálů a partnerů, zatímco tým prodejců bude pokračovat v oslovování dalších potenciální klientů na trhu UC.

„Cílem společnosti Jabra je stát se přední společností na trhu UC a dohoda s firmou Logitech je důležitým krokem k jeho dosažení. Jsme velice rádi, že dnes můžeme informovat o spolupráci se společností Logitech a pevně věříme, že v jejím důsledku bude ještě více lidí používat řešení sjednocené komunikace náhlavní soupravy Jabra,“ řekl Mogens Elsberg, CEO společnosti Jabra a doplnil: „Rozšíření možností řešení sjednocené komunikace o hlas je jedním z nejdůležitějších faktorů úspěšného zavedení a používání této technologie, a my jsme přesvědčeni, že spojení kvalitních náhlavních souprav Jabra se značkou Logitech a jejími prodejními kanály zvýší povědomí o sjednocené komunikaci a spojí to nejlepší z obou společností.“
„Spolupráce s GN Netcom umožní Logitechu nabízet v segmentu sjednocené komunikace komplexní řešení,” řekl Gerald P. Quindlen, prezident a výkonný ředitel společnosti Logitech. „Firemní zákazníci nyní budou mít možnost volit firmu s kompletním portfoliem produktů sjednocené komunikace – od koncových zařízení LifeSize pro videokonference v zasedacích místnostech, přes infrastrukturní produkty pro PC, Mac i tablety s web kamerami, až po profesionální náhlavní soupravy a komunikátory.“
Prvními třemi produkty se značkou „Logitech powered by Jabra”, dostupnými v červenci, budou Logitech BSP420 USB Speakerphone (Jabra SPEAK™ 410), Logitech BH970 Wireless DECT Headset (Jabra GO™ 6430) a Logitech BH870 Wireless Bluetooth Headset (Jabra PRO™ 9450).

Chcete-li se dozvědět více informací o nabídce náhlavních souprav Jabra, navštivte stránky Jabra.com.

Fotografie produktů značky Jabra naleznete zde


O společnosti GN Netcom

Společnost GN Netcom je díky své značce Jabra přední mezinárodní firmou dodávající inovativní náhlavní soupravy. Společnost GN Netcom zaměstnává přibližně 850 pracovníků, provozuje obchodní kanceláře po celém světě a vyvíjí a dodává na trh širokou škálu bezdrátových náhlavních souprav, mikrofonů pro uživatele mobilních zařízení v automobilech a bezdrátové náhlavní soupravy i soupravy připojované kabelem pro kontaktní centra a kancelářské uživatele. Společnost GN Netcom je dceřinou firmou společnosti GN Store Nord A/S. Více informací naleznete na stránkách www.Jabra.com
# # #

© 2011 GN Netcom A/S. Všechna práva vyhrazena. Jabra® je registrovanou ochranou známkou společnosti GN Netcom A/S. Všechny ostatní ochranné známky uvedené v textu jsou majetkem příslušných vlastníků. (Design a specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.)

Kontakt:

Marek Němec
Key Account Manager
marek.nemec@pram.cz
www.pram.cz
2249130004


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 6. 2011 13:35
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.