Izraelská zpěvačka rozplete copy na Svatováclavských slavnostech | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Izraelská zpěvačka rozplete copy na Svatováclavských slavnostech


PRAHA – Svatební písně v jazyce ladino předvede izraelská zpěvačka Etty Ben-Zaken na Svatováclavských slavnostech v Praze. S kytaristou Odedem Shoubem vystoupí ve Španělské synagoze v pondělí 26. září.

„Na sbírce těchto písni začala autorka pracovat už před deseti lety. Některé z nich slýchávala už od dětství od své babičky Esther. Program vysílala izraelská televize i rozhlas,“ uvedla pořadatelka Svatováclavských slavností Blanka Karnetová.
Vystoupení s názvem Nevěsta rozplétá své copy upoutá i laického diváka. V minulosti zaznělo například v doprovodu Izraelského komorního orchestru. Podle organizátorky vytváří doprovod klasické kytary celý program komorní, hodící se pro Ettin altový hlas.
„Etty Ben-Zaken vystudovala v Jeruzalémě zpěv a divadlo. Na univerzitě absolvovala obor literatura, kde aktuálně i vyučuje a připravuje se na doktorát. Se svým manželem připravila několik hudebně-divadelních představení, v nichž sama pravidelně vystupuje po Evropě i Spojených státech,“ dodala Blanka Karnetová.
Koncert začíná v pondělí 26. září o půl osmé večer ve Španělské synagoze v Praze. Základní vstupné stojí 250 korun. Důchodci a studující mají patnáctiprocentní slevu. Další vystoupení Svatováclavských slavností je naplánováno na neděli 2. října, kdy vystoupí estonská skupina Triskele ensemble se zpěvy vikingů.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 9. 2011 12:12
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.