Ivo Ščuka jmenován Business Development Managerem LEXXUS a.s. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ivo Ščuka jmenován Business Development Managerem LEXXUS a.s.


Praha, 3. dubna, 2008 – S ohledem na růstové plány v rámci dlouhodobého rozvoje realitní společnost LEXXUS a.s., lídr v prodeji nových bytových projektů, oznámila jmenování pana Ing. Ivo Ščuky novým Business Development Managerem.

Ve společnosti LEXXUS a.s. (dále jen LEXXUS) bude mít Ivo Ščuka na starosti rozvoj strategických vztahů firmy s novými, ale i existujícími developerskými skupinami se zaměřením na zkvalitňování a rozšiřování jejich podpory ze strany LEXXUS. „Velmi dobrá schopnost efektivně analyzovat projekty a využívat celého komplexu klíčových služeb ve fázi přípravy dělá společnost LEXXUS na trhu atraktivní nejen pro potenciálního koncového zájemce o koupi nemovitosti, ale zvláště pro developery, pro něž se pak stává významným a stabilním partnerem v podnikání. Jsem přesvědčen o tom, že LEXXUS je silnou a významnou společností s velkým potenciálem do budoucnosti, což zjevně dokazuje aktuálním rozsahem a kvalitou svých služeb, poskytovaných novým i existujícím developerům v České republice,“ uvádí pan Ščuka.
Ing. Ivo Ščuka je absolventem Vysokého učení technického v Brně, oboru Technická kybernetika. Do společnosti LEXXUS a.s. přichází z pozice generálního ředitele Hertz Lease, leasingové společnosti, jež si za dobu jeho působení upevnila pozici jednoho z předních hráčů na trhu s leasingovými produkty ve firemním segmentu.
Ing. Ivo Ščuka je ženatý, má dvě dcery. Volný čas tráví rád na golfovém hřišti nebo s rodinou a přáteli na chalupě.
Ing. Ivo Ščuka, Business Development Manager společnosti LEXXUS a.s. prohlásil: „Těším se na vyhledávání a realizaci nových příležitosti a projektů, které nám nabízí Český realitní trh a vynasnažím se, abychom jich využili, co nejefektivněji. Jsem rád, že mohu pracovat v týmu profesionálů společnosti LEXXUS a doufám, že budu přispívat k jejímu dalšímu růstu.”

LEXXUS a.s.
Společnost LEXXUS a.s., lídr na trhu nových bytových projektů a nejúspěšnější pražská realitní společnost, která působí na realitním trhu již od začátku 90. let. Nejprve začala nabízet prodej luxusních nemovitostí, následně přibyly i relokační služby a pronájem nemovitostí. Od roku 2002 se rozšířila oblast zájmu také na nové bytové projekty pod hlavičkou oddělení LEXXUS New Home Center. Současně vzniká oddělení LEXXUS Research hodnotící realitní trh a spolupracující s developery na přípravě projektů. Podstatou úspěchu firmy je profesionální tým erudovaných pracovníků a komplexní servis pro zákazníky od přípravy projektu až po podpis kupní smlouvy a předání bytu. Společnost sídlí v centru Prahy v nádherném prostředí Paláce Riesů ze Stallburku, kde zaujímá prodejní plochu přes 1000 m2 Od roku 2004 společnost působí i na slovenském realitním trhu. Další expanze do metropolí střední a východní Evropy jsou v přípravě.
Společnost LEXXUS a.s. připravovala posudky pro společnosti: Ballymore Properties na projekt Statenický mlýn a Eurovea, pro společnost AFI Europe na projekty Tulipa Rokytka a Tulipa Modřanská rokle, pro společnost Europolis na projekt River City, pro společnost PPF projekt Bášť, pro společnost J&T na projekt Jeseniova a mnohé další. Její konzultační služby využívají například: ICKM, MCA, Hochtief, ING Real Estate, Lordship real Estate nebo Czech Property Investments.

Pro další informace kontaktujte:

LEXXUS a. s.
Dagmar Zárubová
Marketing Manager
Tel: 224 812 611
606 625 871
email: dagmar.zarubova@lexxus.cz


maXmedia s.r.o.
Kryštof Šabacký
Tel: 272 911 285
604 691 147
email: krystof@gsma.cz
Kontakt:

Jana Rumlová
Account Manager
jana@gsma.cz
+420 775 556 508
+420 272 911 403


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 7

Vydáno: 3. 4. 2008 11:41
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: Weber Shandwick (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
maXmedia - PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.