iRobot odhalí revoluční novinky v robotice na veletrhu IFA 2011 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


iRobot odhalí revoluční novinky v robotice na veletrhu IFA 2011


Společnost iRobot (NASDAQ: IRBT) se účastní veletrhu IFA od 2. do 7. září v Berlíně, Německu, kde spustí na Evropský trh nejnovější modely svých domácích robotických vysavačů Roomba řady 700.

Společnost iRobot, která má 21-letou zkušenost v oblasti robotiky, bude vystavovat v Hale 5.1, ve stánku 106. Zástupci tisku zde budou mít možnost nahlédnout do zákulisí společnosti iRobot, promluvit si s řadou vysokých manažeřů a dozvědět se veškeré podrobnosti o nejnovějším vývoji na poli robotiky.

Spolu s nejnovějšími přírůstky do kolekce Roomba, světově nejprodávanějších robotických vysavačů s více jak 6-ti miliony majiteli po celém světě, bude k vidění i robot na umývání podlah, Scooba, a oba Vám ukáží, jak dovedou zlepšit kvalitu života v domácnosti.

Na veletrhu budou přítomni i vládní a průmysloví roboti PackBot a Sea Glider, kteří pomáhají řešit problémy ve světě při průzkumných misích a podmořském bádání. PackBot od společnosti iRobot se v současné době podílí na řešení krize v Japonské Fukušimě a Sea Glider byl zapojen do sběru dat v Mexickém zálivu po úniku ropy z ropného vrtu společnosti BP.
Kontakt:

Jiří Chaloupka
Marketingový manažer
chaloupka@mercatus.cz
www.irobot.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 8. 2011 9:52
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Certus Mercatus s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Certus Mercatus s.r.o.

Certus Mercatus s.r.o. je dynamická a progresivní společnost orientující se zejména na inovativní technologie a výrobky. Je výhradním distributorem robotických vysavačů americké značky iRobot. Ta již 21 let patří mezi lídry v robotice, což dokládá i skutečnost, že její
domáci roboty používá téměř 6 milionů zákazníků po celém světě a profesionální průmyslové roboty odebírá například americká armáda.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.