Invia.cz si pro zahraniční PR aktivity vybrala agenturu Lesensky.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Invia.cz si pro zahraniční PR aktivity vybrala agenturu Lesensky.cz


Společnost Invia.cz, největší online prodejce zájezdů na tuzemském trhu, se rozhodla řídit své zahraniční PR aktivity z České republiky. S propagací na slovenském a maďarském trhu ji pomůže agentura Lesensky.cz, se kterou již spolupracuje v České republice.

Od nového systému správy zahraničních PR aktivit si Invia.cz slibuje užší provázání mezi regionálními zástupci a médii. Centralizace všech činností se pozitivně projeví při dodržování mediální strategie a napomůže maximálnímu využívaní informací ve všech regionech. Společnost Invia.cz se pro agenturu Lesensky.cz rozhodla na základě kvalitní spolupráce v České republice.

„S agenturou Lesensky.cz spolupracujeme na českém trhu od května. S výsledky jsme velice spokojeni, rozhodování jsme tedy měli usnadněné. Věřím, že spokojenost bude převládat i po hodnocení spolupráce na slovenském a maďarském trhu,“ uvedl Michal Tůma, marketingový ředitel společnosti Invia.cz.

„Důvěra zástupců společnosti Invia.cz nás samozřejmě těší a pevně doufám, že obstojíme. Naše práce bude tradičně založená na kvalitních a seriózních informacích, které média ke své každodenní práci potřebují. Abychom byli úspěšní, musíme dokonale poznat jednotlivé země. Navázali jsme proto se zahraničními médii intenzivnější kontakt a rozšířili náš tým o rodilé mluvčí,“ vysvětlil Petr Lesenský, ředitel agentury Lesensky.cz, která své klienty aktuálně medializuje kromě České republiky také na Slovensku, v Maďarsku a v Německu.Kontakt:

Petr Lesenský
pr@lesensky.cz
+420774743800


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 10. 2011 22:02
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Petr Lesenský (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tým odborníků specializujících se na PR, média a marketing.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.