Internetový obchůdek, který se Vás \\ | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Internetový obchůdek, který se Vás \\


Doteky jsou ve spojení s relaxačními procedurami, léčivými bylinami a dary přírody užívány už celá tisiciletí pro své ozdravné a harmonizující účinky na celý organismus. Nový internetový obchůdek Vám chce sílu doteku odhalit a současně Vám představit výjimečné přírodní a bio produkty, prostřednictvím kterých můžete jemnými doteky pečovat o své tělo i duši.

Dotek je elementární formou mezilidské komunikace. Ač hmatem vnímáme zejména podvědomě, právě prostřednictvím tohoto smyslu objevujeme svět v prvních letech života. Doteky s okolním světem pociťujeme dokonce dříve, ještě v matčině lůně. Po narození nám doteky pomáhají objevovat svět kolem nás a utvářejí naši osobnost. Pocity lásky, jistoty a důvěry, které mají původ v dotecích, si potom neseme celý život.
I v dospělosti se pak intuitivně dotýkáme určitých míst na těle, abychom ulevili od bolesti a napětí sobě i druhým. Dotekem odplavujeme pocity tíže a únavy, dodáváme energii a životní sílu. Hlazením uklidňujeme plačící dítě, poplácáním zad dodáváme sílu příteli, podáním ruky symbolizujeme úctu a důvěru.
Dotkne se Vás i nový internetový obchůdek, a to již svým názvem - Síla doteku. Jeho cílem je harmonizaci těla, mysli a duše, probuzení samoléčebných procesů v organismu. Najdete
zde celé spektrum výjimečných přírodních a bio produktů, pěstící i léčebnou kosmetiku, přípravky alternativní medicíny, aromaterapie, přírodní lékárnu, relaxační a lázeňskou kosmetiku pro domácí lázně, ale také dětskou a mateřskou přírodní kosmetiku, dárkové sady a mnohé další.
K dostání jsou 100% éterické oleje pro použití v aromaterapii, čisté panenské oleje (kokosový, konopný, lněný atd.), přírodní tělové a masážní oleje, bylinné masti a gely, konopná kosmetika, kosmetika s Karité - bambuckým máslem, čokoládová kosmetika, sůl, bahno a další produkty Mrtvého moře, Himalájská sůl a v neposlední řadě další zázračné dary přírody, jako Aloe Vera, zelený jíl, psyllium.
Pro všechny návštěvníky jsou připraveny zajímavé články, tipy, rady a soutěže z oblastí přírodní kosmetika a medicína, síla bylin, umění relaxace, wellness apod.
Podívejte se na www.siladoteku.cz a zjistěte sami, jak silný může dotek být.Kontakt:

Radka Křivánková
manažer projektu
radka@siladoteku.cz
+420773631056


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 9. 2010 17:27
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Síla doteku - přírodní a bio produkty (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Internetový obchůdek Síla doteku přináší výjimečné přírodní a bio produkty pro Vaše zdraví, krásu a vitalitu. Dotkne se Vás prostřednictvím pěstící i léčebné kosmetiky, relaxační a lázeňské kosmetiky, přípravků alternativní medicíny a aromaterapie.
Na www.siladoteku.cz najdete také přírodní lékárnu, dětskou a mateřskou přírodní kosmetiku, dárkové sady a mnohé další. Pro všechny návštěvníky jsou připraveny zajímavé články, tipy, rady a soutěže.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.