Inter IKEA Centre Group ČR/SR má novou finanční i personální ředitelkus | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Inter IKEA Centre Group ČR/SR má novou finanční i personální ředitelkus


Finanční ředitel investora, developera a správce nákupních center Inter IKEA Centre Group ČR/SR Hynek Šandera se od listopadu letošního roku stal Business Navigation manažerem developerské společnosti IKEA MOS v Moskvě. Hynek Šandera řídil finanční oddělení nákupních center Avion Shopping Park společnosti Inter IKEA Centre Group v Česku a na Slovensku sedm let. Během svého úspěšného působení vytvořil silný a kompetentní tým, který je pro společnost velkou oporou.

Na pozici finanční ředitelky nastoupila v listopadu Lenka Drtochová, která v IICG ČR/SR pracovala osm let na pozici kontrolorky a projektové manažerky pro implementaci IT systémů. Do roku 2003 zastávala pozici ekonomky a hlavní účetní ve společnosti prodávající polygrafické stroje.


Ředitelka lidských zdrojů společnosti Inter IKEA Centre Group ČR/SR Petra Flemrová, která pro společnost pracuje od roku 2005, nastoupila v listopadu na mateřskou dovolenou.

V průběhu její nepřítomnosti ji zastoupí Lenka Chuwa, která má bohaté profesionální zkušenosti z oblasti lidských zdrojů, například ze společností PricewaterhouseCoopers CZ a ČEZ.
Kontakt:

Martina Lasotová
Account Executive
martina.lasotova@stance.cz
+420-725-015-374
+420-224-810-809


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 1. 2012 12:08
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Stance Communications, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Stance Communications, s. r. o. od roku 2004 poskytuje komplexní služby Public Relations.

Nabídka služeb pro naše klienty zahrnuje strategické poradenství, media relations – media lobbiyng, tvorba a vydávání tiskových zpráv, realizace tiskových konferencí a neformálních setkání s novináři, pravidelný monitoring médií, mediální tréninky, krizovou komunikaci, pořádání eventů a další služby z oblasti Public Relations.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.