ING Konto, první spořicí účet bez poplatků na českém trhu, oslavilo 10 let | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


ING Konto, první spořicí účet bez poplatků na českém trhu, oslavilo 10 let


Letos slaví ING Bank kulaté narozeniny svého vlajkového produktu. ING Konto je na trhu již 10 let a během tohoto období si jej pořídilo více než 350 000 klientů, kterým banka na úrocích vyplatila přes pět miliard korun. ING Konto si dlouhodobě drží stabilní nadprůměrnou úrokovou sazbu, která je aktuálně ve výši 1,75 %.

ING Konto si dlouhodobě udržuje stabilní úrokovou sazbu, která je momentálně nad repo sazbou České národní banky a v současné době je ve výši 1,75 %. „Jde nám o dlouhodobý vztah s našimi klienty. Ti vědí, že na ING Kontu své finance stabilně zhodnocují a naše podmínky je neomezují, takže mají úspory neustále k dispozici,“ informoval na dnešní tiskové konferenci Libor Vaníček, ředitel retailového bankovnictví ING Bank ČR. Vzhledem k nadprůměrné úrokové sazbě, desetileté historii na českém bankovním trhu a rostoucímu počtu klientů a jejich vkladů si ING Konto udržuje svou konkurence schopnost i mezi stále se rozšiřující konkurencí.

„Velmi nás těší, že podle nedávného průzkumu Češi a ING Konto, který pro nás zpracovala výzkumná agentura TNS AISA, mají Češi s možností spořit pozitivní přístup k tvorbě rezerv a většina z nich spoří pravidelně či nepravidelně,“ uvedl dále Libor Vaníček, a dodal: „Bohužel přetrvává trend, že převážně běžný účet je součástí jejich spořicí strategie, neboť své úspory na nich má, z těch co spoří, téměř 84 % dotazovaných Čechů. Takto je ovšem spíše znehodnocují. Do budoucna bude naším záměrem i nadále umožnit Čechům bezpečné
a praktické spoření a ukázat jim výhodnost spořicích účtů.“

Libor Vaníček také představil termínovaný vklad ING Bank, nový produkt vázaný na ING Konto, o kterém bude banka blíže informovat v září 2011.

ING Konto je spořicí účet nabízející úrokovou sazbu 1,75 % p.a. pro jakoukoli výši vkladu. Jeho zřízení
a vedení je zcela zdarma a vložené finanční prostředky má klient vždy k dispozici. S ING Kontem jeho majitel nemusí rušit účty u jiné banky a může kdykoliv převádět libovolné částky na ING Konto a zpět. Ovládání ING Konta je k dispozici prostřednictvím internetového bankovnictví, telefonu nebo ve finančním centru ING Oranžový dům. ING Konto bylo již pětkrát v řadě oceněno v prestižní soutěži Zlatá koruna. Třikrát se umístilo na první příčce.Kontakt:

Martina Lasotová
Account Executive
martina.lasotova@stance.cz
+420-725-015-374
+420-224-810-809


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 8. 2011 10:02
Kategorie: Finance
Název zdroje: Stance Communications, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Stance Communications, s. r. o. od roku 2004 poskytuje komplexní služby Public Relations.

Nabídka služeb pro naše klienty zahrnuje strategické poradenství, media relations – media lobbiyng, tvorba a vydávání tiskových zpráv, realizace tiskových konferencí a neformálních setkání s novináři, pravidelný monitoring médií, mediální tréninky, krizovou komunikaci, pořádání eventů a další služby z oblasti Public Relations.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.