Infortrend podporuje SSD disky řady 710 od společnosti INTEL® | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Infortrend podporuje SSD disky řady 710 od společnosti INTEL®


Disky umožní malým a středním podnikům splnit požadavky náročných aplikací na výkon a také zlepšit odolnost úložných systémů proti nárazům a vibracím.

Česká republika, Praha, 27. září 2011 – Infortrend® (Public TPE: 2495), expert na síťové ukládání dat, dnes oznámil, že jeho kompaktní úložné systémy z portfolia EonStor DS podporují SSD (Solid-State Drive) disky z nové řady Intel® SSD 710 Series. Nasazením těchto SSD disků v datových úložištích mohou malé a střední firmy (SMB) výrazně zvýšit hodnotu IOPS svých systémů (počet vstupních/výstupních operací za sekundu) a splnit tak výkonnostní požadavky provozně důležitých aplikací. Firmám navíc SSD disky umožní zlepšit odolnost úložných systémů vůči nárazům a vibracím.

Thomas Kao, produktový ředitel ve společnosti Infortrend, řekl: „S naší EonStor DS řadou se snažíme pomoci malým a středním firmám pokrýt za přijatelné ceny všechny jejich výkonnostní a kapacitní požadavky. Zavedením podpory SSD disků řady 710 od společnosti Intel nyní můžeme nabídnout těmto firmám řešení, které lépe uspokojí jejich nároky na vysoký výkon. A to přímo díky nejnovější nabídce jednoho z lídrů v oboru SSD.“

„SSD disky řady 710 od společnosti Intel nabízí lepší výdrž, výkon i spolehlivost a jsou velkým přínosem pro datová centra a další náročné úložné a serverové aplikace,“ řekl Pete Hazen, ředitel marketingu v Intel Non-Volatile Memory Solutions Group. „Podpora těchto SSD disků systémy společnosti Infortrend přinese nejen SMB, ale i velkým podnikům vyšší užitnou hodnotu při vytváření optimálního úložného řešení pro datová centra.“

SSD disky Intel řady 710 jsou dostupné v kapacitách 100, 200 a 300 GB a představují vynikající volbu pro uživatele profesionálních IT systémů. Tyto SSD disky jsou podporovány všemi kompaktními modely EonStor DS (určenými pro 2,5" disky) s 6Gb/s SAS diskovým rozhraním.

Více informací o podpoře SSD disků Intel úložnými systémy Infortrend získáte u obchodních zástupců společnosti Infortrend.
O společnosti Infortrend
Infortrend Corporation (Public TPE:2495), založená v roce 1993, je předním dodavatelem vysoce výkonných síťových řešení pro ukládání dat, zaměřených na kvalitu, spolehlivost, flexibilitu a užitnou hodnotu. Ukládací řešení Infortrend, která vycházejí z rozsáhlých technologických zkušeností a systémových znalostí, jsou široce využívána mnoha uživateli v různých náročných aplikacích v komerčním a průmyslovém sektoru. Hlavními značkami jsou produktové rodiny ESVA, EonStor DS, EonStor a EonNAS. Více informací najdete na www.infortrend.com.
Kontakt:

Zuzana Záhorová
Key Account Manager
zuzana.zahorova@pram.cz
www.pram.cz
224913003


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 9. 2011 17:42
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.