INFORTREND NABÍZÍ VOLITELNÉ BALÍČKY PRODUKTŮ | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


INFORTREND NABÍZÍ VOLITELNÉ BALÍČKY PRODUKTŮ


Úložná řešení Infortrend doplněná o HBA a síťové přepínače usnadňují uživatelům pořizování IT hardwaru

Česká republika, Praha, 15. listopadu 2011 – Infortrend® (Public TPE: 2495) dnes oznámil, že začne nabízet volitelné balíčky produktů, které budou obsahovat řešení pro ukládání dat spolu s adaptéry pro hostitelskou sběrnici (HBA) a síťovými přepínači (switchi). Spojením úložných řešení Infortrend EonStor DS a ESVA hostovaných na sběrnici Fibre Channel spolu s HBA a přepínači od QLogic, předního dodavatele výkonných řešení pro síťovou infrastrukturu, do jednoho balíčku se Infortrend snaží pomoci zákazníkům výrazně ulehčit nákup IT hardwaru.

Thomas Kao, ředitel pro plánování produktů ve společnosti Infortrend, řekl: „Kromě řešení pro ukládání dat potřebují naši zákazníci pro provoz svých datových center mnoho dalších hardwarových produktů. Nákup těchto produktů z mnoha různých zdrojů však může být časově náročný proces. Využitím možnosti získat při objednávce našich úložných řešení také HBA a přepínače od QLogic si mohou naši zákazníci ušetřit spoustu času a námahy pro pořizování hardwaru datového centra a těžit ze špičkových parametrů řešení QLogic při provozování svých počítačových sítí.“

Další informace o produktech společnosti Infortrend můžete najít na www.infortrend.com nebo kontaktujte obchodní zastoupení společnosti Infortrend.
Kontakt:

Zuzana Záhorová
Key Account Manager
zuzana.zahorova@pram.cz
www.pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 11. 2011 14:45
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.