Informační systém K2 spravuje zásilkové služby | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Informační systém K2 spravuje zásilkové služby


Ostrava, 14. 3. 2012 - K funkčnostem Informačního systému K2 přibyla v letošním roce správa zásilkových služeb, která umožní uživatelům sledovat a evidovat firemní zásilky. Řešení je součástí modulu Marketing, a má tak přímou vazbu na dodavatele či odběratele.

„Správa zásilkových služeb přináší zákazníkům například přehled o obsahu konkrétního balíku, možnost plánování a objednávání svozů, sledování historie stavu zásilek atd. Zároveň mohou uživatelé vytvářet zásilky přímo z dokladů prodeje, kontrolovat je před odesláním, tisknout štítky pro dopravce či zasílat informace svým zákazníkům,“ říká Tomáš Szkandera, vedoucí vývoje pro oblast marketingu.

Postup při práci se zásilkami je velmi jednoduchý a intuitivní, zásilku stačí vytvořit, potvrdit její zabalení, označit ji, přiřadit do svozu a dále podle potřeby kontrolovat. Samozřejmostí je i odeslání seznamu balíků prostřednictvím webové služby a e-mailů.

„Další užitečnou ‚vychytávkou‘ modulu Marketing je vkládání aktivit přímo k danému dokladu, tedy k faktuře nebo zakázce. Uživatel nyní může k vybranému dokladu snadno vytvořit novou aktivitu, nebo pouze přiřadit aktivitu již existující. A díky tomu je na každém dokladu ihned vidět poslední komunikace se zákazníkem týkající se právě tohoto dokladu. Při založení aktivity se navíc automaticky předem vyplní základní údaje jako odběratel, dodavatel, zodpovědná osoba atd. V případě zasílání dokladů e-mailem se vytvoří automaticky celá aktivita,“ dodává Szkandera.

Jednotný způsob práce přináší také nové elektronické adresy, které zajišťují konzistenci databáze kontaktů, umožňují rychlý zápis dat a nastavení čtyř nejčastěji používaných typů adres napříč celým Informačním systémem K2.


###

O společnosti
Společnost K2 atmitec s.r.o. vznikla v roce 1991 a po dlouholetém působení na trhu informačních technologií patří mezi přední výrobce a dodavatele informačních systémů. Postupem času společnost rozšířila pole své působnosti a nyní se na trhu profiluje jako dodavatel komplexních ICT řešení šitých na míru zákazníka. Společnost zaměstnává špičkové programátory, vysoce kvalitní projektové manažery a konzultanty, kteří profesionálně řídí implementaci do prostředí zákazníka. V současnosti pracuje jen s IS K2 více než 13 000 uživatelů v rozmanitých společnostech v různých zemích světa.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 3. 2012 8:13
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.