IMUNITU DĚTÍ JE NUTNÉ POSILOVAT | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


IMUNITU DĚTÍ JE NUTNÉ POSILOVAT


V podzimním a zimním období jsou děti daleko náchylnější k různým onemocněním, měli bychom jim proto dodávat potřebné vitamíny a další látky, které vytváří ochranný štít organismu. Během roku se alespoň jednou téměř každé dítě pořádně rozkašle a léčí se antibiotiky, důležitá je proto prevence, která rozvoji nemoci zabrání.

K nejčastějším nemocem, které se mezi dětmi přímo lavinovitě šíří, patří nákazy horních cest dýchacích. Roznášejí se kapénkovou infekcí a mohou mít celou řadu projevů. Děti navíc onemocní respiračními infekcemi mnohem snadněji než dospělí. Je to způsobeno tím, že mají jinak anatomicky uspořádané dýchací cesty. Také jejich imunitní systém není dostatečně vyzrálý a neumí se s některými infekcemi vypořádat. Není divu, že návrat po nemoci do dětského kolektivu roztočí nekonečný kolotoč zánětů, angín a nachlazení. Ke zvýšení dětské nemocnosti přispívá i nezdravý životní styl – malý pobyt na čerstvém vzduchu, přetápění místností, nadměrné oblékání a celkově nesprávná životospráva s nedostatkem vitamínů. Malé děti také neumějí smrkat a často ani správně dýchat. Výsledkem jsou nepříjemné a bolestivé záněty středouší.

Základem zdraví dětí je strava
V průměru dvě třetiny dětí tráví celý den ve školce, třetina odchází po obědě. Školka tedy zajištuje polovinu jídel u dětí. Ovšem doma jí řada dětí málo, odmítá maso, zeleninu i ovoce. Jedním ze způsobů, jak posílit jejich obranyschopnost je pravidelné podávání vitamínů, nejlépe ve formě želatinových bonbonů. Velkou oblibu si získaly mimořádně chutné multivitaminové bonbony v podobě hravých želatinových zvířátek Vibovit. Malé sympatické postavičky v balení, připomínajícím kapesní zoo, malé mořské akvárium či safari v sobě skrývají sílu jedenácti vitaminů a minerálů. Jsou vhodné jako prevence před onemocněními i jako doplněk v rekonvalescenci. Po každé snídani si dítě může sáhnout do pestré krabičky pro zvířátko, které ho doprovodí do školky.

Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 11. 2011 13:03
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Vibovit (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.