IKEA Brno nabízí dopravu nábytku zdarma | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


IKEA Brno nabízí dopravu nábytku zdarma


Zákazníci brněnské IKEA mají možnost přepravit zakoupený nábytek zcela zdarma, a to od dnešního dne 10. listopadu 2011. Bezplatný transport zboží se vztahuje na všechny lokality vzdálené do 50 kilometrů od obchodního domu. Mimořádná akce potrvá až do 23. prosince 2011, lze ji tak využít pro přepravu vánočních dárků.

Dopravní služby běžně využívá každý dvacátý zákazník IKEA Brno a před Vánocemi poptávka po transportu nábytku ještě narůstá. Nová prodejní akce je tak připravena přímo na míru potřebám návštěvníků obchodního domu. V hektickém předvánočním období může každý, kdo nakoupí nábytek v hodnotě více než 10 000 korun, využít bezplatných transportních služeb. Možnost dopravy zdarma platí do vzdálenosti 50 kilometrů.

„Více než dvě třetiny zákazníků volí transport zboží do lokalit vzdálených méně než 50 kilometrů od obchodního domu. Proto jsme se rozhodli zvolit tento vzdálenostní limit, do kterého spadá většina našich návštěvníků,“ sdělila Dagmar Juřičková, marketingová manažerka IKEA Brno. „Samozřejmě nepřijdou zkrátka ani zákazníci ze vzdálenějších měst jako je Olomouc, Zlín či Jihlava. Ti zaplatí cenu transportu pouze nad limit 50 kilometrů,“ doplnila Juřičková.

Obchodní dům IKEA Brno zajišťuje transport zboží prostřednictvím takzvaného nákladního taxi, které dopraví nábytek přímo k zákazníkovi ještě v den nákupu. Alternativou jsou dopravní služby RHENUS, které zajistí transport zboží v následujících dnech v předem dohodnutém termínu. Díky předvánoční akci nabízející dopravu zdarma, mohou zákazníci IKEA ušetřit několik set korun.

„Často se setkáváme s tím, že mnozí zákazníci by rádi pořídili svým blízkým na Vánoce rozměrnější kusy nábytku, ale nemají možnost je převézt do svého bydliště. Tento problém je běžně od nákupu odradí,“ uvedla Dagmar Juřičková z brněnského obchodního domu IKEA. „Díky speciální předvánoční akci, v rámci které nabízíme dopravní služby zdarma, mohou zákazníci ušetřit za dopravu a peníze investovat do něčeho jiného. Třeba mohou koupí plyšové hračky podpořit naši sbírku pro UNICEF,“ doplnila Juřičková.

Kontakt:

Petr Lesenský
pr@lesensky.cz
+420774743800


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 11. 2011 15:40
Kategorie: Finance
Název zdroje: Petr Lesenský (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tým odborníků specializujících se na PR, média a marketing.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.