IGNUM přidává k hostingu CZ domény zdarma | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


IGNUM přidává k hostingu CZ domény zdarma


Po úspěšném pilotním provozu služby WEBCLOUD.CZ spouští IGNUM komerční provoz cloudového hostingu s řadou zvýhodnění.

Praha, 14. 9. 2011 – Společnost IGNUM spouští službu WEBCLOUD.CZ do komerčního provozu a nabízí prvním zákazníkům CZ domény zdarma a minimální ceny za hostingové služby.

WEBCLOUD.CZ je unikátní hostingová služba, založená na technologii cloud computingu. Všichni zákazníci služby WEBCLOUD.CZ mají k dispozici neomezenou kapacitu pro uložení dat a dynamicky navyšovaný výpočetní výkon. Za využívání hostingových služeb WEBCLOUD.CZ jsou účtovány ceny dle skutečné spotřeby úložné kapacity, procesorového času a datových přenosů.

CZ domény zdarma

Při jednorázovém navýšení depozitu u služby WEBCLOUD.CZ o 1 000 Kč (1 200 Kč vč. DPH) získají zákazníci roční registraci (nebo prodloužení registrace) jedné CZ domény zdarma. Při každém následujícím navýšení depozitu o stejnou částku vzniká nárok na další CZ doménu.

Počet domén na jednoho zákazníka není nijak omezen, nabídka platí od 12. 9. 2011 do 30. 11. 2011. Podrobné podmínky akce jsou uvedeny na stránce www.webcloud.cz/cz/cenik/domena-zdarma.

Zvýhodněné sazby hostingu

V rámci zaváděcí nabídky bude až do 31. 12. 2011 všem zákazníkům služeb WEBCLOUD.CZ účtován pouze objem uložených dat v rámci všech jejich webových stránek a projektů. I nadále budou sledovány všechny parametry využívaných služeb (využití procesorového času a datových přenosů, objem dat), ovšem z depozitu budou odečítány pouze platby za objem uložených dat v rámci všech hostingů zákazníka. Cena za 1 GB uložených dat činí 2 Kč denně. Díky zaváděcí nabídce tak lze provozovat webovou prezentaci bez ohledu na objem přenesených dat a využití výpočetního výkonu za 60 Kč měsíčně.

Všechny parametry využívání hostingových služeb, společně s čerpáním a zůstatkem depozitu, mohou zákazníci sledovat v rozhraní Webcontrol. Minimální ceny služeb umožňují získat představu o reálném využívání prostředků na provoz internetového projektu.

„Během pilotního provozu služby WEBCLOUD.CZ jsme nenarazili na žádné komplikace a proto přecházíme do komerčního nasazení, ovšem se značným zvýhodněním po naše první zákazníky,“ řekl Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM. „CZ doména zdarma a minimální ceny za hostingové služby jsou jistě dobrým základem pro spuštění nového internetového projektu, na kterém si zákazníci mohou vyzkoušet možnosti služby WEBCLOUD.CZ.“
Kontakt:

Radek Kubeš
Account Director
radek.kubes@virklis.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 9. 2011 10:27
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: IGNUM, s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
WEBCLOUD.CZ

Hostingová služba WEBCLOUD.CZ využívá inovativním způsobem technologii cloud computingu, zejména pak masivní sdílení hardwarových a softwarových prostředků. Jednotlivé stavební prvky hostingu se automaticky nahrazují a vykrývají, a proto má každý zákazník kdykoli k dispozici neomezený výkon, diskový prostor i konektivitu.

Hlavním přínosem technologie je libovolná škálovatelnost v závislosti na aktuální potřebě výkonu. K navyšování výkonu dochází za plného provozu a bez rizika výpadku. Díky tomu, že jsou internetové stránky obsluhovány celou serverovou farmou, je systém mnohem lépe připraven na výkyvy a špičky v provozu v řádu stonásobků běžných nároků na výkon či objem přenesených dat. Podrobné informace o WEBCLOUD.CZ jsou k dispozici na adrese www.webcloud.cz.

O společnosti IGNUM, s.r.o.

Společnost IGNUM je profesionální poskytovatel hostingových služeb a registrátor internetových domén, který si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkům. IGNUM je členem sdružení CZ.NIC, NIX.CZ a RIPE, disponuje vlastní sítí a má statut ISP. IGNUM patří mezi největší české poskytovatele hostingových služeb, v současné době se počtem CZ domén ve své správě řadí na 3. místo. Další informace o službách společnosti IGNUM získáte na adrese www.IGNUM.cz.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.