I žehlení může být zábava | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


I žehlení může být zábava


Většina českých žen uvádí žehlení jako jednu z neoblíbených domácích prací. Není divu, je považována za časově nejnáročnější, nejpracnější a nejnudnější aktivitu. Také vám se doma kupí vyprané prádlo, které marně čeká na vyžehlení? Philips přichází s řešením tohoto problému v podobě energeticky úsporné domácí žehličky, která zpříjemní vaše žehlení a navíc ještě uspoří energii.

Vyzrajte i na ty nejnepatrnější záhyby
Šetřete sebe i energii a dopřejte si komfort při žehlení. Žehlička Philips EnergyCare s modelovým označením GC3660 nejen dobře vypadá, ale zvládne také jednoduše ušetřit 20% energie během každého žehlení. Exkluzivní žehlicí plocha SteamGlide zajistí dostatečný výkon páry a vynikající skluznost. Váš čas ušetří i velký plnicí otvor s nádržkou na vodu o objemu 300 ml, jejiž velikost též minimalizuje potřebu častého doplňování. Inovativní špička žehlicí plochy s výstupem páry je konstruovaná speciálně pro vyžehlení záhybů na těžko dostupných místech. Díky šňůře o délce 3 metry navíc máte maximální dosah a měkká rukojeť zase poskytuje naprosté pohodlí vašim rukám.

Žehlička Philips GC3660 zabraňuje usazování vodního kamene a zaručuje tím optimální výkon a dlouhou životnost. Díky systému Drip-stop se vám už nikdy neobjeví na prádle žádné skvrny nebo stopy od vody. O vaši bezpečnost se pak postará systém automatického vypínání nepoužívané žehličky a díky 100% přeměně vody v páru budete mít unikátní možnost odstranit z prádla veškeré záhyby. Skladování žehličky usnadní systém pro snadné a úsporné uložení šňůry.

S žehličkou Philips GC3660 efektivně vyžehlíte množství prádla a zároveň uspoříte energii. Už se nemusíte obávat zkrabacených nebo zničených částí drahého oblečení, unavených rukou a zděšení při placení účtu za elektřinu. Vysoký parní ráz 130g/min vám umožní odstranit veškeré nepoddajné záhyby a volnost pohybu se šňůrou s uchycením umožňující otáčení o 180° pak přispěje k naprostému komfortu.

Úspora energie s žehličkou Philips
V porovnání se spotřebou ostatních běžných žehliček ušetříte 20% energie při každém žehlení. Systém EnergyCare automaticky spoří energii, protože produkuje 100 % páry pouze tehdy, pokud je žehlička používaná. Naopak redukuje generování páry, když je v pohotovostním režimu. Díky tomu, že 90 % spotřeby energie u žehliček slouží k tvorbě páry, je systém EnergyCare nejideálnějším řešením snížení celkové spotřeby žehliček.

Aby pro vás bylo žehlení ještě příjemnější a co nejméně náročné, můžete použít do žehličky Philips GC3660 vodu přímo z kohoutku. Otvor pro nalévání a vylévání vody je zvláště velký a tuto práci vám tedy velice usnadní. Produkt navíc garantuje dlouhodobou životnost díky funkci Calc clean, která zabraňuje usazování vodního kamene. Cena produktu je 1949 Kč.


Pro více informací kontaktujte:

Martina Kuncová
Trade Marketing Manager Central & Eastern Europe
Philips Česká republika
Tel.: 233 099 102
e-mail: martina.kuncova@philips.com
www.philips.cz

Tomáš Kubík
Account Executive
Fleishman-Hillard
Tel.: 234 669 520
e-mail: kubik@fleishman.com
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 5. 8. 2011 10:00
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Philips (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.