I obývák by chtěl být IN | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


I obývák by chtěl být IN


Obývací pokoj se v dnešní době změnil na nudnou a nemoderní součást téměř každého bytu. Stará obývací stěna, televize a co nejpohodlnější gauč.

Obývací pokoj se v dnešní době změnil na nudnou a nemoderní součást téměř každého bytu. Stará obývací stěna, televize a co nejpohodlnější gauč. Přizpůsobte tuto místnost tomu, co děláte. Doplňte ji o kreativní a praktické prvky, které ocení každý. Provzdušněte tento pokoj.
Unaveni po celém dni zasedáme k televizi nebo zvolíme dobrou knihu či otevřeme notebook. Při takových činnostech má spousta z nás tendenci něco uzobávat. I pro naši návštěvu bychom měli připravit něco k pití a popřípadě i k zakousnutí. Většina příchozích si nebude všímat jen toho, co podáváte, ale také na čem. A k těmto účelům slouží moderní konferenční stolky, které se stanou krásným a užitečným doplňkem.
A následuje otázka, kam hosty posadit. Ano gauč je běžným nábytkem v každém obývacím pokoji. O křeslo je většinou rozepře, protože je vždy nejoblíbenějším komponentem pro sezení. Ale co takhle vyzkoušet skvělý nápad od moderních bytových architektů? Jedná se o sedací pytle, které jsou pohodlné, zajímavě vypadají a báječně se hodí do každého obýváku.
Kontakt:

Martina Kochaníčková
prweby@ebrana.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 6. 2011 10:19
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: ID POINT (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.