HyperMedia, a.s. spustila nový specializovaný inzertní portál AktuálníMoto.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


HyperMedia, a.s. spustila nový specializovaný inzertní portál AktuálníMoto.cz


Na novém portále AktuálníMoto.cz najdete motocykly od autorizovaných prodejců motorek a čtyřkolek i ojeté mašiny z motobazarů a od motorkářů samotných a také zde můžete vložit inzerát a nabídnout či poptat nejrůznější motocykly.

Hned na horní liště si můžete všimnout záložek, které slouží pro přidání inzerátu a vložení poptávky. Přidání inzerátu probíhá v několika krocích. Kromě nahrání fotografií se zde nabízí možnost vložení videa, které může vytvořit zajímavý doplněk inzerátu. Pokud chce ale někdo motocykl koupit, stačí jednoduše vložit zdarma poptávku, která se poté zašle všem motobazarům, které jsou zaregistrované na portále AktuálníMoto.cz a AdresářFirem.cz, dle zadání požadavku koupě nového či ojetého motocyklu.
Inzeráty, které jsou na portále vloženy, využívají vysoce propracovanou funkci. Každý inzerát, který již uživatel shlédl je označen symbolem a uživatel tak ví, že ho již viděl. Pro uložení inzerátu slouží uživateli schránka, z které ho pak může i dále přeposlat emailem a po jeho neaktuálnosti ho jednoduše ze schránky vymazat.
Hlavní výhodou se stává propojení portálu AktuálníMoto.cz s dalším specializovaným portálem Katalogmotocyklů.cz a též propojení s největším inzertním portálem v ČR HyperInzerce.cz s průměrnou měsíční návštěvností téměř 1 milion uživatelů, který obsahuje sekci Motocykly. Nabídku motorek lze též exportovat i na zahraniční servery v zemích jako je Rakousko, Švýcarsko, Polsko, Slovensko atd.
Na portále lze též nastavit Hlídač moto a to tak, aby zajímavé nabídky chodily uživateli přímo na email a to v jím stanoveném časovém intervalu.
Spodní část portálu AktuálníMoto.cz nabízí přehled nejnovějších vložených inzerátů.
Portál AktuálníMoto.cz koresponduje s grafickým provedením všech projektů společnosti HyperMedia, a.s., která je provozovatelem mnoha portálů, mezi které patří například AktuálníVozy.cz, AktuálníStroje.cz, HyperInzerce.cz, HyperReality.cz, HyperBydleni.cz, HyperSlevy.cz, HyperZboží.cz, HyperPráce.cz a ze zahraničních jsou to například HyperAnzeigen.ch, HyperAnzeigen.at, HiperOgloszenia.pl, SlovenskaInzercia.sk a další.
Kontakt:
Oddělení Marketingu
HyperMedia, a.s.
Email: marketing@hypermedia.cz
Tel.: +420 234 776 863
www.hypermedia.cz
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 7. 2011 12:44
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: HyperMedia (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.