Humpolecké Mistrovství ČR ve všestrannosti ovládli cizinci | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Humpolecké Mistrovství ČR ve všestrannosti ovládli cizinci


Humpolec – Sto dvacet dvojic předvedlo své dovednosti na Mistrovství České republiky ve všestrannosti mladších a starších juniorů a také předkole Zlaté podkovy. To se uskutečnilo o víkendu v jezdeckém areálu Školního statku v Humpolci.

„Zlatou podkovu vyhrála Appelt Margit z Rakouska s koněm Space Jet a v Soutěži nadějí obsadily dvě první místa účastnice ze Slovenska,“ sdělil pořadatel Jiří Klubal. Rakušanka byla jedinou cizinkou ve své kategorii a se svým druhým koněm se umístila i na jedenáctém místě z dvaceti.
Výkony všech byly vyrovnané a v prvním dnu soutěže rozhodovaly o celkovém vítězství zejména chyby v terénní zkoušce. V soutěži mladých juniorů nenastaly výrazné zvraty. Naopak u starších juniorů vypadly dvě vedoucí jezdkyně už druhý den v terénní zkoušce.
„Vysoký počet jezdců v soutěži Stříbrné podkovy nedokončili terénní zkoušku. Chyb se dopustilo i mnoho zkušených jezdců. Bylo to nečekané a divácky velmi zajímavé,“ dodal Klubal. Jezdci z Vysočiny se ale neztratili a získali dobrá umístění. Třetí místo ve starších juniorech získala Andrea Beranová z jezdeckého klubu Humpolec.
V jednotlivých soutěžích předkola Zlaté podkovy získali další účastníci kvalifikace pro start ve finále, které se uskuteční od 19. do 21. srpna také v Humpolci. Novinkou soutěže bylo i rozšíření jezdeckých zkoušek do dvou dnů.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 7. 2011 8:46
Kategorie: Sport
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.