Hubnutí s krabičkovou dietou od www.fit-strava.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Hubnutí s krabičkovou dietou od www.fit-strava.cz


Jako většina lidí mám problémy s nadváhou. Jestli jste na tom podobně, tak by vás mohlo zajímat, jaké jsou moje zkušenosti s hubnutím s krabičkovou dietou.

Hubnutí s krabičkovou dietou od www.fit-strava.cz
Jako většina lidí mám problémy s nadváhou. Jestli jste na tom podobně, tak by vás mohlo zajímat, jaké jsou moje zkušenosti s hubnutím s krabičkovou dietou.

Můj profil z pohledu hubnutí
Je mi 32 let a jako většina lidí jsem zkusil již všechno možné, ale zjistil jsem, že jediné co funguje je nejíst a hýbat se. Ještě před několika lety jsem dokázal sám vlastní vůlí nejíst a zhubnou na 73kg z původních 83kg. Dnes po přibližně 5 letech jsem zase zpět na 83kg. Takže výchozí stav:
Věk 32 let.
Váha 83kg.
Obvod pasu v maximu 103cm (mimochodem u tohoto rozměru jsem dlouho váhal, jestli jej zveřejnit, protože to je monstrózní číslo, ale je to tak)
Není to ani tolik o přejídání, ale o tom, že jím dost nepravidelně a vzhledem k velkému stresu v práci se již nejsem schopen přinutit k omezení jídla, k tomu k tomu pravidelnému stravování a zvýšení pohybu.
Po několika neúspěšných pokusech, které vedly jen k jojo efektu, kdy jsem jen víc přibral jsem si řekl, že to sám nezvládnu a rozhodl trochu investovat a objednat si krabičkovou dietu.
Zatím jí využívám jen pár dnů, ale musím říct, že už teď vidím, že to byla správná volba. Ale to předbíhám a nejprve napíšu moje poznámky z období, než jsem se do krabičkové diety pustil.

Proč jsem se do toho pustil a proč jsem si myslel, že tato dieta bude fungovat + další očekávání
1. Protože mám předchozí zkušenost, že jiná možnost než omezit příjem energie nefunguje.
2. Očekával jsem, že budu mít opravdu hlad. Hlavně první týden, jako jsem míval, když jsem si jídlo na hubnutí připravoval sám.
3. Protože nemám čas ani energii si jídlo připravovat sám. Několikrát jsem to zkoušel, ale nevydržel jsem to poctivě déle než týden.
4. Myslel jsem, že v ušetřeném čase se budu více hýbat.
5. Věděl jsem, že přijdu o obědy s kolegy a počítal jsem s tím, že to nahradím procházkami během této doby. Nebo s nimi půjdu a dám si třeba jen vodu.
6. Chci zhubnout alespoň 6 kg, ale raději 8kg.

Moje první zkušenosti s krabičkovou dietou, jaká je realita po prvních dnech.
1. Velký výhoda, kterou jsem si uvědomil až po objednání je, že jídlo opravdu můžete jíst v práci a nutí vás to dodržovat správný rytmus (ideální je dát si to ještě do kalendáře, pokud opravdu v práci jedete jako fredky a zapomínáte na všechno).
2. Mám přesné KJ na den a při tom nemám ani velký hlad. První krize přišla večer 3. den diety a povedlo se mi to zahnat čistou zeleninou. Čekal jsem horší pocity hladu.
3. S pohybem v ušetřeném čase to moc nedopadlo, vzhledem k tomu, že toho mám v práci moc, jsem to do sebe nakonec jen naházel a pokračoval v práci. Na tom musím ještě zapracovat.
4. Rozhodně se cítím již po těch pár dnech méně nafouknutý a pomalu se mi stahuje žaludek.
5. Celkově se cítím fyzicky lépe.
Nebudu tady teď rozebírat, kde jsem si krabičkovou dietu objednal a podobně. Jen krátce, krabičkovou dietu mám od společnosti prezentující se na stránkách www.fit-strava.cz. Více veškeré zkušenosti s Fit Stravou rozeberu v článku, který zveřejním v dalších dnech. Možná již zítra

Můj první den na krabičkové dietě
Toto jsou moje poznámky, které jsem si psal hned po daném jídle a celkově průběžně celý den. I na jejich základě jsme psal předchozí text o zkušenostech po prvních dnech.
Snídaně
Müsli v krabičce, docela dost a bílý jogurt 150g. Vše jsem si rozmíchal v krabičce, co v ní bylo müsli, nechal chvíli odležet a potom musím říct, že jsem si to k začínajícímu hladu vychutnal. Raději jsem snídal až v 8, protože v prvních dnech počítám s velkým hladem ve večerních hodinách. Takže aby mi poslední jídlo vycházelo opravdu ty 2-3 hodiny před spaním. Přeci jen to není sladká snídaně, nebo snídaně v hotelu, na které jsem poslední dobou občas chodil, ale přeci jen jsem na dietě a až někdo vymyslí dietu, která by byla o přejídání tak myslím dostane Nobelovu cenu
Po půl hodině jsem měl pocit, že jsem nic nejedl, ale je to opravdu jen ten první týden, potom to přejde a bude Vám mnohem lépe. Určitě to za to stojí vydržet.
Svačina
10:30 Snažím se dodržovat cca 2-3 hodiny mezi jídly, nebo-li předepsané časy na návodu ke krabičkové diety. Dostal jsem jablko a mandle. Jablko fakt výborné. Mandle přesně odvážené a tak je to pohoda, protože jsem nesnědl celý balíček, ať je libovolně velký, když je jím doma .
Oběd
Již kolem půl dvanácté na mě přišel první hlad, ale řekl jsem si, že musím vydržet alespoň do 12:30, abych potom zase mohl jíst kolem 15:00 svačinu a potom kolem 18. večeři. Musím říct, že ten první den byl dost těžký, ale krátká procházka po chodbě a pohled do zrcadla hodně pomohl, tak doufám, že Vám také pomůže navíc ještě tento text.
U krabičkové diety od fit-strava.cz je super i to, že Vám na papíru k jídlu napíšou, co dělat v případě pocitu hladu. Co si dát a co ne. Osobně jsem to ale teď nevyužil, protože vím, že u mě to je spíše jen stahování žaludku po permanentním přejídání a alespoň dvě hodiny bez jídla musím vydržet. Jinak je pocit hladu špatně, ale to platí hlavně po jednom týdnu, kdy dodržujete stanovené doby a intervaly.
Pokud opravdu nemůžete vydržet, tak se rozhodně netrapte, nestojí to za to a dejte si nějaké ovoce (nedoporučuje se moc tropické) nebo zeleninu (ne moc kořenovou).
12:30 Přírodní hovězí plátek, dušená zeleninová směs + rýže.
Tak tady jsem byl opravdu nadšený, a i když snídaně s bílým jogurtem není moc pro mě, tak teď jsem si opravdu pochutnal. Maso bylo opravdu dobré, k němu i omáčka, takže jsem si v ní mohl dochutit rýži se zeleninou. Mám opravdu rád kukuřici a zeleninu k jídlu, takže toto bylo opravdu pro mě.
Odpolední svačina
Mám čokoládu! A nikdo se na mě za to nedívá, jako kdybych právě kousal něco svatého. Tak bych asi charakterizoval moje pocity ze svačiny v jídelníčku nazvané:
Sušené švestky, hořká čokoláda.
To jsem fakt nečekal a všechny pocity z hladu jsou rázem pryč. Jdu s chutí dál do dalších dnů.
Večeře
Zapečené brambory s cibulí, nivou a kukuřicí.
Normálně nemám hlad, a po tomto že mám zhubnout? No je fakt, že v tom není nic moc energetického, ale je toho fakt dost. Tak to bude pohoda
Usínám spokojený

Další dny s krabičkovou dietou
Tady spíše jen útržkovitě.
„Takhle pestře jsem ještě nejedl.“
„Přítelkyněmi závidí ty dobroty a začalo si taky připravovat menší porce.“
„Po dlouhé době vidím přítelkyni vařit. Jestli to není tím, že nemusí vařit i pro mě“
„Mrkvový salát mě moc nenadchl, ale dopoledne je hlad, tak mi nakonec bodnul.“
„Vepřová panenka k obědu! Fakt velká porce. Je mi úžasně. Mám pocit dobře investovaných peněz.“
„K svačině takhle velkou bagetu? No tak teď jsem fakt plný, že bych nemusel ani večeřet “
Večer, přišel hlad i po velké bagetě: „Krevety k večeři, jsme na to zvědav …“
„Krevety mi moc nechutnali, asi to neumím jíst, nebo jsem si to měl ohřát, jedl jsem to studené. Nevím, kde vzali tu mozarelu k tomu, ale tak dobrou jsem ještě nejedl.“

A o čem budu psát v dalších dnech?
• Jaké jsou moje zkušenosti s www.fit-strava.cz.
• Kolik stojí krabičková dieta. Podrobná analýza.
• Další typy a zkušenosti s krabičkovou dietou
• Zkušenosti s www.fit-strava.cz, provozuje HPB Group s.r.o.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 10. 2011 11:15
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Gravegame – vtipné sms (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Jako většina lidí mám problémy s nadváhou. Jestli jste na tom podobně, tak by vás mohlo zajímat, jaké jsou moje zkušenosti s hubnutím s krabičkovou dietou.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.