HRADEC KRÁLOVÉ NAVŠTÍVÍ WESTON STACEY | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


HRADEC KRÁLOVÉ NAVŠTÍVÍ WESTON STACEY


Hradec Králové přivítá výkonného ředitele Americké obchodní komory. Weston Stacey přijal pozvání Českého klubu podnikatelů a zúčastní se řádného setkání klubu. Za přítomnosti představitelů města bude významnému zástupci zahraničních trhů představen Hradec Králové.

Na den 19. dubna 2012 připravuje Český klub podnikatelů své čtvrté setkání letošního roku. Pozvání přijal Weston Stacey, výkonný ředitel Americké obchodní komory. Stane se tak významným hostem nejen Českého klubu podnikatelů, ale také hostem města Hradce Králové. Panu Stacey bude představeno město Hradec Králové a jeho podnikatelé, se kterými se setká v Galerii U Kodetů, kde bude formální část významného setkání probíhat.
Americká obchodní komora je jednou z největších a nejaktivnějších obchodních komor v České republice. Spojuje špičkové manažery a majitele firem, kteří představující 450 společností. Je obhájcem politik zvyšujících ekonomickou konkurenceschopnost České republiky. Síť umožňuje příležitost diskutovat o hospodářské politice, držet krok s vývojem trhu ve veřejném i soukromém sektoru. Práce komory pomáhá formovat hlavní zásady, jako jsou investiční pobídky a konkursy. Komora je nezisková, nevládní organizace, která je nezávislá na vnějších pokynech.
Český klub podnikatelů sdružuje majitele firem a statutární zástupce společností s cílem vytvořit přátelské prostředí k vytvoření osobních a pracovních kontaktů. Každé setkání nabízí program, kde je kladen důraz na výměnu informací, novinek a zkušeností z podnikání. Budování vztahů mezi členy klubu je založeno na setkání se zajímavými hosty, společenských a zábavních akcích, ale především na společně strávených chvílích, které povedou k naplnění základního cíle klubu. „ČESKÝ KLUB PODNIKATELŮ - TAM, KDE SE RODÍ OBCHOD". Program klubu je postaven na přáních a potřebách členů klubu, kteří mají právo, aktivně se podílet na jeho veškeré činnosti. Český klub podnikatelů je založen na důvěře a cti, je klubem nestranným a transparentním.
Kontakt:

Bohdana Kašparová
jednatelka
bohdana@service4b.cz
www.ceskyklub.cz
602420353
491006033


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 3. 2012 22:35
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: S4B s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
SERVICE FOR BUSINESS
- ČESKÝ KLUB PODNIKATELŮ
- firemní akce
- komunikace
- administrativa
- dárky
- atd.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.