Hradec Králové: Cena tepla se díky úsporám zvýší pouze minimálně | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Hradec Králové: Cena tepla se díky úsporám zvýší pouze minimálně


Hradec Králové – Městská společnost Tepelné hospodářství Hradec Králové oznámila ceny tepla pro rok 2013. Meziroční nárůst cen tepla dodávaného společností činí 5,2 %. Pro příští rok je tedy počítáno s cenou 374,30 Kč/GJ pro konečného odběratele. K této částce je také nutné připočíst aktuální sazbu daně z přidané hodnoty.

Navýšení ceny tepla oproti loňskému roku se ale podařilo udržet na nejnižší možné míře. Přispěla k tomu dlouhodobá politika hospodaření městské společnosti. „Jsem velmi potěšen tím, že jsme díky mnohačetným úsporným opatřením schopni cenu tepla pro příští rok nastavit tak, že se do ní nepromítá celkové meziroční navýšení, ale jen jeho část,“ komentuje situaci ředitel Tepelného hospodářství Hradec Králové Jiří Seidler. K tomu, aby společnost mohla veřejnosti tuto dobrou zprávu předat, vedlo mimo jiné i dlouhodobé snižování ztrát a nastavená strategie v politice vyjednávání cen za dodané služby.

Tepelné hospodářství Hradec Králové je nejvýznamnějším dodavatelem tepla a teplé vody ve spádovém území města Hradec Králové. V portfoliu aktivit společnosti se jako dlouhodobě významné téma profiluje společenská odpovědnost. Tepelné hospodářství Hradec Králové podporuje rozličné aktivity z oblasti vzdělávání, sportu či kultury. Bez zájmu nezůstávají ani nejrůznější spolky a občanská sdružení z Hradce Králové, kterým společnost pravidelně přispívá na jejich činnost.
Kontakt:

Ing. Jiří Seidler
ředitel THHK

+420 731 548 848


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 11. 2012 18:27
Kategorie: Energetika a průmysl
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.