Hra AQUEL Credit Life podporuje finanční gramotnost | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Hra AQUEL Credit Life podporuje finanční gramotnost


Poradenská síť v oblasti financí AQUEL Credit nabízí svým klientům možnost prožít celý lidský život nanečisto a uvědomit si nutnost ekonomické edukace při zacházení s penězi. Svým klientům zdarma nabízí účast na hře AQUEL Credit Life. Ta zábavnou formou upozorňuje na to, jak důležité je při zacházení s volnými penězi správně přemýšlet, umět ekonomicky rozhodovat, a tím se i finančně zabezpečit například na stáří či pro případ úrazu. AQUEL Credit se snaží tímto projektem zvýšit finanční gramotnost české společnosti. Za necelý rok a půl si hru vyzkoušela již více jak tisícovka lidí.

„Máme zkušenost, že lidé obecně velmi málo přemýšlejí o tom, jak naloží se svými příjmy. Přitom v současné turbulentní ekonomické situaci je více než žádoucí myslet na zadní kolečka. Hra AQUEL Credit Life simuluje reálný život, kde si každý může vyzkoušet své schopnosti ekonomického uvažování. To může v důsledku pomoci snadnější orientaci a reakcím v každodenním shonu. V průběhu hry totiž jednotliví účastníci zažijí předpokládané, ale i neočekávané životní situace - přesně tak, jak tomu je ve skutečném životě. A protože je v hracím procesu vše zrychlené, lze dobře pozorovat důsledky minulých špatných či dobrých rozhodnutí," uvedl Karel Hrubý, odborný konzultant AQUEL Credit, a pokračoval: „Pro běžného občana není vůbec jednoduché vyznat se ve všech finančních produktech a jejich výhodách. Přitom, vhodně zvolený finanční produkt může významně pomoct při řešení složité životní situace. Nikdo by se proto neměl ostýchat vyhledat pomoc finančního poradce. I kdyby mělo jít pouze o konzultaci, která ho navede určitým směrem."

Hru AQUEL Credit Life využívá společnost AQUEL Credit v rámci školení pro své poradce. Zapojit se a vyzkoušet si své ekonomické myšlení však mohou i klienti AQUEL Credit. Pro zájemce z řad klientů jsou vypisovány otevřené termíny a zajistit si je mohou prostřednictvím poradců společnosti AQUEL Credit, případně přihlášením na nových webových stránkách společnosti http://www.aquelcredit.cz. Účast na hře probíhá v malých, dvaceti až třiceti členných skupinkách, aby byla zajištěna maximální srozumitelnost a výtěžnost hry pro každého účastníka. Za období jednoho a půl roku, kdy AQUEL Credit účast na hře nabízí, ji vyzkoušela již více jak tisícovka poradců i klientů.

Poradenská síť AQUEL Credit, která působí na českém trhu více jak rok, má k dnešnímu dni přes 8 000 klientů. Ve své nabídce má všechny druhy produktů velkého množství finančních institucí. V současné době nabízí finanční produkty v síti AQUEL Credit 250 proškolených poradců.
Kontakt:

Martina Lasotová
Account Executive
martina.lasotova@stance.cz
+420-725-015-374
+420-224-810-809


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 1. 2012 11:37
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Stance Communications, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Stance Communications, s. r. o. od roku 2004 poskytuje komplexní služby Public Relations.

Nabídka služeb pro naše klienty zahrnuje strategické poradenství, media relations – media lobbiyng, tvorba a vydávání tiskových zpráv, realizace tiskových konferencí a neformálních setkání s novináři, pravidelný monitoring médií, mediální tréninky, krizovou komunikaci, pořádání eventů a další služby z oblasti Public Relations.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.