Hotelová skupina Accor pozvala děti z dětského domova na Mikulášskou besídku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Hotelová skupina Accor pozvala děti z dětského domova na Mikulášskou besídku


Hotelová skupina Accor pozvala děti z dětského domova v Horních Počernicích na Mikulášskou besídku. Hotel Ibis na Malé Straně se proměnil v dětský svět – pro děti byla připravena oblíbená dětská představení s Václavem Upírem Krejčím a Petrem Vackem, zpívalo se, recitovalo a samozřejmě nechyběla tradiční mikulášská sestava v podobě čerta, Mikuláše a andělů. Dětem udělaly radost krásné dárečky, ale také možnost osobně vidět známou českou topmodelku Terezu Maxovou, která na akci dorazila s celou svou rodinou.

Mikulášské besídky patří mezi dětmi k velmi oblíbeným, i když u některých neposedů budí trochu respekt. Aby ani děti, které nemají tu možnost se při návštěvě čerta držet svých maminek nepřišly zkrátka, připravila si pro ně skupina Accor zábavní mikulášský den s atraktivním programem. Děti se tak mohly pobavit při představeních, radovat z milých hraček a mikulášských dobrot, zazpívat si koledy, a zkrátka si pořádně užít „svůj“ den!

„S dětským domovem v Horních Počernicích spolupracujeme již pět let a za tu dobu jsme dětský domov podpořili částkou přes 200.000 Kč a v naší pomoci budeme určitě i nadále pokračovat“, vysvětluje Daniela Nová, marketingová manažerka společnosti Accor a dodává: „Mikulášskou besídku jsme pro děti z dětského domova uspořádali poprvé, ale vzhledem k nadšení a radosti dětí určitě ne naposledy.“

Pro skupinu Accor se zdaleka nejedná o první charitativní projekt či aktivitu, již řadu let pravidelně přispívá také na Český červený kříž, podporuje projekt Pomozte dětem nebo také například podporuje nadaci paní Chantal Paullain Archa Chantal. Letos se skupina rovněž zapojila do charitativního projektu Avon Pochod.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 12. 2011 17:35
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: PRIVILEGE PR (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.