Horsefeathers FMX Jam – Volume 6: Letní freestyle motocrossový river side festival ve Freestyle Parku Modřany | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Horsefeathers FMX Jam – Volume 6: Letní freestyle motocrossový river side festival ve Freestyle Parku Modřany


Divoký, nespoutaný, pohodový, nabitý energií, muzikou, adrenalinem a pekelnými triky ve vzduchu na motorce – to je Horsefeathers FMX Jam s pořadovým číslem 6. Opět se můžete těšit na jezdce z celého světa, kteří Vám nabídnou nevídanou freestyle motocrossovou podívanou. VSTUP ZDARMA!!!

Praha 7. července – Šestý ročník Horsefeathers FMX Jamu vypukne ve středu 3. srpna od 17 hodin již tradičně v příjemném prostředí pražského modřanského Freestyle Parku, přímo u řeky Vltavy. Samotné akci bude o den dříve předcházet i Phoenix – Zeppelin session ve volném terénu. Diváci se opět mohou těšit na výkvět světové špičky, vždyť tuto akci navštívilo již více než 30 jezdců ze čtyř kontinentů světa. Stačí jen jmenovat: Remi Bizouard, Alastayer Sayer, Nick Franklin, Fredrik Johansson nebo úřadující mistr světa Libor Podmol.

Hlavní organizátorem je FMX jezdec Martin Koreň: „Na tuhle akci se neskutečně těším a společně se mnou i ostatní kluci. Já například lítám každý víkend v jiném koutu světa, ale HF FMX Jam je pro mě srdeční záležitost. Ačkoliv mi organizace sebere ohromně času, tak ten čas strávený s kamarády je k nezaplacení. Opět si nejdříve zablbneme ve volném terénu a pak to rozbalíme v Modřanech, kde hlavním oceněním bude SNICKERS Nutcase best trick, o kterém rozhodnou sami jezdci.“ Dále dodává: „Chtěl bych, aby si akci užili nejenom kluci na motorkách, ale hlavně i diváci. Měl by to být takový river side FMX festival. K pohodové atmosféře přispějí i Monster DJs, živá kapela jako vždy doufám velmi neformální a letně pohodová atmosféra. Sledujte fmxjam.cz, kde bude již brzy zveřejněn line up jezdců.“

Všichni fanoušci mají jedinečnou možnost se osobně setkat s přítomnými hvězdami, které budou k dispozici hned po závodu na autogramiádě. Třešničkou na dortu bude živý koncert kapely, která je prozatím ještě tajemstvím. Je plánovaný na 20 hodinu večerní. Hvězdnou FMX noc uzavře after party v podpalubí sedmdesáti metrové lodi v čele s DJ´s Robotem a Jorgosem. Jak je zvykem veselo bude až do pozdních ranních hodin.

Sledujte pravidelný update na www.fmxjam.cz nebo na www.facebook.com/fmxjam.

Více najdete na www.maxmediapr.cz/press-centrum
Kontakt:

Krystof Sabacky
Managing Director
krystof@maxmediapr.cz
www.maxmediapr.cz
272 911 403


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 7. 2011 13:30
Kategorie: Sport
Název zdroje: maXmedia (GSMA group) (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
maXmedia nabízí tým profesionálu a poskytuje komplexní sluzby v oblasti public relations. Je součástí GSMA group, do které ještě patří agentura GSMA a WTF Entertainment. Díky tomu dokáze nabidnout podstatne vice nez jen bezchybne PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.