Hodinový pořad o cestování Češi na cestách | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Hodinový pořad o cestování Češi na cestách


Díky divácké úspěšnosti se cestovatelský pořad Czeška na cestách, který běží od podzimu na televizi Public, prodlužuje od začátku prosince na hodinový magazín, jež bude nyní vysílán v premiéře v prime time v sobotu ve 21:00.

Zůstávají atraktivní, osobně komentované reportáže z cest za dobrodružstvím, které uvádí cestovatelka a fotografka Petra Šmídová. Do studia jsou také zváni zajímaví hosté, kteří doplňují téma reportáže. Nově jsou v pořadu další tipy na zajímavá místa v České Republice, další moderátor a další hosté. Nechybí také soutěže o atraktivní zájezdy a turistické průvodce.
Osobní pohled na jedinečná místa světa a zkušenosti natočené dynamickou kamerou v průběhu vlastních cest, si od počátku vysílání nacházely své diváky. Tento jedinečný formát, který zažívá v cizině obrovskou popularitu, zaujal také české diváky. V pořadu jsme vyrazili do vzdálených koutů Tanzánie za potomky původních obyvatel Afriky, odvysílali jsme reportáž z raftingu ve Speciální zóně v Laosu nebo z Namibie, jejíž pouštní krásy jsme si představili ze sedla čtyřkolky. S velkým ohlasem se setkal také díl věnovaný „neznámému“ ostrovu Pemba. Nechyběly ale ani evropské destinace a tipy na dovolenou, zvláště trochu jiný pohled na oblíbené středozemní ostrovy Zakynthos, Kypr či Djerbu.
Premiéra rozšířeného pořadu bude vysílána v sobotu 4. prosince ve 21:00. Reprízy pak mohou diváci sledovat např. v neděli v 11:15, v úterý ve 20:00, v sobotu ve 13:30 a v dalších dopoledních časech (např. pátek v 11:45). Kromě digitálního vysílání, kdy je televize Public součástí základního vysílacího balíčku (ČT, Nova, Prima, Barrandov a Z1), můžete pořad sledovat také online na webu www.publictv.cz a dřívější díly zde najdete ve videoarchívu.
Partnerem pořadu je videoportál o cestování www.cesty.tv.
Kontakt:

Petra Gregorová
PR
magazin@travelworldmedia.com
603589959


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 3. 12. 2010 15:57
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Travel World Media (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Filmová produkce a další služby v cestovním ruchu.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.