Hledáte opravdu „zdravou“ pánev? | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Hledáte opravdu „zdravou“ pánev?


Úvodní odstavI smažit můžete zdravě! Stačí vyzkoušet eko pánve Green Pan: s nimi můžete smažit bez tuku a zároveň si být jistí, že se z nádobí neuvolňují do jídla žádné škodlivé látky. Díky přírodnímu materiálu Thermolon jsou eko pánve ohleduplné k vašemu zdraví i k přírodě!ec

Obsah samotné zprávyJak na zdravé smažení

S GreenPan si můžete dopřát oblíbená smažená jídla v mnohem zdravější a lehčí verzi – bez tuku!

Jak je to možné? Vnitřní povrch pánve tvoří Thermolon – nepřilnavý materiál nové generace, na který se nic nepřichytí, ani když nepoužijete olej!

Thermolon je plně přírodní, zdravotně nezávadná látka – ani při vysokých teplotách se nerozkládá a neuvolňuje škodlivé PTFE a PFOA plyny jako teflon!

Pánev, která vám vydrží!

Pro svou podobnost s keramikou je materiál Thermolon odolný také na poškrábání – eko pánve můžete mýt i v myčce! Celá pánev je vyrobená z masivního kovu a jen tak se nepoškodí. Snáší velké rozdíly teplot, a proto v ní můžete i ukládat jídlo do lednice.

Nádobí GreenPan se hodí na jakýkoli sporák – elektrický, plynový i indukční! Díky tepelně vodivému kovu uvaříte obzvlášť rychle a ušetříte i za energie.

Začněte hned!

Chcete vyzkoušet pánev GreenPan? Můžete si ji objednat až domů! Nejprve si ale přečtěte o ekologicky šetrných pánvích vše, včetně silných a slabých stránek jednotlivých řad: Green Pan Kyoto, Green Pan Stockholm a Green Pan Dubai.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 9. 2011 10:29
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: http://www.eko-panve.cz/ (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.