Hlavním investičním stratégem společnosti se stal Michal Valentík | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Hlavním investičním stratégem společnosti se stal Michal Valentík


Praha (1. září 2011) – Pozici hlavního investičního stratéga společnosti ČP INVEST, která patří mezi největší a nejrychleji rostoucí investiční společnosti v České republice, nově zastává Michal Valentík (33). Jakožto marketingová tvář ČP INVESTU bude rovněž komunikovat s odbornými médii a investorskou veřejností.

Michal Valentík má bohaté zkušenosti z kapitálového trhu jako senior makléř a také jako proprietary trader v Patria Finance. Působil v zahraničí, a to především jako specialista v úseku fúzí a akvizic společnosti Commerzbank.Vystudoval VŠE v Praze se specializací na finance a ekonomické teorie, hovoří anglicky a německy, složil také makléřské zkoušky a ve svém volném čase se věnuje sportovnímu lezení a kajakingu.

Kontakt:

Ing. Šárka Vrecenková
PR a komunikace
vrecenkova@cpinvest.cz
www.cpinvest.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 9. 2011 16:03
Kategorie: Finance
Název zdroje: ČP INVEST investiční společnost, a.s. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
ČP INVEST investiční společnost, a. s. je společně se svou mateřskou Českou pojišťovnou, a. s. součástí Generali PPF Holdingu B.V., který působí ve 14 zemích střední a východní Evropy. Generali PPF Holding spravuje prostřednictvím svých dceřiných společností aktiva ve výši 15 miliard euro a poskytuje v regionu služby více než 13 milionům klientů. Generali PPF Holding má sídlo v Nizozemsku a jeho hlavní organizační pobočka sídlí v České republice v Praze. Generali PPF Holding B.V. je společný podnik Assicurazioni Generali (podíl 51 %) a PPF Group (49 %).
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.