Hitem letošního roku jsou kroužky zaměřené na vědecké pokusy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Hitem letošního roku jsou kroužky zaměřené na vědecké pokusy


Každé září rodiče řeší nejen nástup dětí do školy, ale také výběr vhodných zájmových kroužků pro smysluplné užití volného času. Zájmy dětí a přání rodičů se vyvíjejí a podléhají módním trendům. Zatímco před pěti lety bylo populární hrát florbal či zpívat jako „superstar“, před dvěma roky chtěl každý vařit jako Babica či Pohlreich, letošním hitem jsou kroužky zaměřené na vědecké pokusy.


Obecně prospěšná společnost Kroužky si dala za cíl zvýšit primární gramotnost dětí již v mateřské škole u dětí od pěti let. A to formou zájmových kroužků, které budou děti bavit.

Poznávání základů chemie, fyziky a přírodovědy formou zajímavých a bezpečných pokusů budou hlavním letošním hitem v nabídce zájmových kroužků. „Školství nyní vychovává samé právníky, konzultanty, diplomaty, ale málokdo umí přemýšlet a vysvětlit přírodovědné zákonitosti a na ně navázat dalšími třeba technickými obory. Chceme probudit zájem o přírodní vědy už u dětí předškolního věku,“ vysvětlila Květa Štěrbová, ředitelka obecně prospěšné společnosti Kroužky ČR východ.

Kroužek Vědecké pokusy je určen pro děti ve věku 5 až 9 let. „Děti pracují podle metodiky vytvořené odbornými pedagogy, pracují s laboratorním materiálem, který do škol dodáváme v praktickém boxu, vše si zaznamenávají hravou formou do svého vědeckého deníku, dbáme na bezpečnost a záživnost každé lekce!" dodává Štěrbová.

Děti budou ve volném čase stále rády sportovat, věnovat se hudbě, nebo cizím jazykům, ale nyní mají možnost i prozkoumat a samy si vyzkoušet přírodovědné pokusy. Každé dítě láká použít pipetu, zkumavku nebo odměrnou kádinku a díky tomu zjistit, jak funguje například sopka. Je důležité, aby kroužek s vědeckými pokusy vedli pouze odborně školení učitelé, tak jak je to ve společnosti Kroužky.

Cena zájmového kroužku Vědecké pokusy činí 1050 Kč, včetně pomůcek a vědeckého deníku. Cena většiny dalších kroužků společnosti Kroužky, které probíhají přímo v MŠ a ZŠ, je 550 Kč. Více informací, jaký je vhodný kroužek pro vaše dítě, naleznete na www.krouzky.cz.

Společnost Kroužky organizuje zájmové aktivity již 15 let. Její kroužky navštěvuje celkem 10 tisíc dětí z mateřských a základních škol v Praze a východních Čechách.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 8. 2013 22:32
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.