HELUZ bude na stavebním veletrhu FOR ARCH s Bárou Špotákovou | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


HELUZ bude na stavebním veletrhu FOR ARCH s Bárou Špotákovou


Praha - V sobotu 20. září se zúčastní oštěpařka Bára Špotáková mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH v Praze na výstavišti v Letňanech. Od 11 do 13 hodin bude na stánku tradičního vystavovatele HELUZ její autogramiáda. Oštěpařka Špotáková je letošní tváří společnosti a pro stavbu svého domu si vybrala právě cihly HELUZ Family 2in1.

Společnost HELUZ chce na veletrhu ukázat vývoj svých vlastních cihel za posledních dvacet let. Vrcholem je cihla HELUZ Family 2in1, která je vyplněná polystyrenem a splňuje požadavky pro nízkoenergetické, pasivní a nulové domy. Použitím těchto cihel nové generace se domy už nemusí zateplovat. „Současným trendem je snižování energetické náročnosti budov. Naši odborníci vyvinuli cihly, které mají opravdu nejlepší tepelněizolační parametry na českém trhu. Cihlu si budu moci zájemci nejen prohlédnout, ale vzít do ruky a lidově řečeno si ji pochovat,“ říká Miroslav Mařík ze společnosti HELUZ, který bude společně s dalšími odborníky na veletrhu k dispozici ke konzultacím ohledně stavby domů.

Stavebníci zapomínají na řešení detailů stavby. HELUZ na to chce upozornit
Součástí prezentace společnosti HELUZ budou nosné překlady s izolací a schránkou pro venkovní stínicí systémy. „Lidé se zajímají o parametry cihel, což je samozřejmě velmi důležité, ale zapomínají například na to, že pro komfortní bydlení je potřeba mít také dobře stíněná okna. Nabízíme stavební řešení, které je na českém trhu unikátní – kompletní nosný žaluziový a roletový překlad HELUZ. Tento překlad je v systému HELUZ komplexně řešen s napojením na okolní zdivo a díky tomu si stavba zachová výborné tepelněizolační vlastnosti. Stačí překlad pouze uložit na zdivo ostění a není potřeba se o nic dalšího starat,“ popisuje Miroslav Mařík a dodává, že je možné kdykoliv pořídit stínicí systém, který se
jednoduše namontuje do překladu.


Ceny GRAND PRIX
Stavební veletrh FOR ARCH se koná v termínu 16. – 20. září. Vloni ho navštívilo více než 71 000 lidí, je tak největším stavebním veletrhem v České republice. Společnost HELUZ zde vystavuje své výrobky už od roku 2001. Na veletrhu FOR ARCH získal HELUZ řadu nejvyšších ocenění GRAND PRIX. Z toho si nejvíce váží ceny z roku 2011 za cihly HELUZ Family 2in1.
Kontakt:

Eva Fruhwirtová
senior manager
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 9. 2014 11:17
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.