Havlíčkobrodská jazyková agentura vylepšuje výuku pro své studenty | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Havlíčkobrodská jazyková agentura vylepšuje výuku pro své studenty


Zlepšit jazykové i metodické znalosti lektorů a zdokonalit tak výuku svých studentů má za cíl havlíčkobrodská jazyková agentura LANT, která získala finanční prostředky z evropských peněz. Projekt s názvem Prohlubování kompetencí lektorů odstartuje začátkem července, kdy vybraní lektoři absolvují jazykové kurzy ve Velké Británii a metodický kurz CELTA (Cambridge ESOL), který se zaměřuje na praktické aspekty výuky komunikativní metodou a je vysoce ceněnou kvalifikací, uznávanou jazykovými školami po celém světě.

Během podzimu si jazykoví lektoři vyberou kurz dle svého zaměření, aby získali mezinárodní certifikát na úrovni C1 (dle společného evropského rámce pro výuku jazyků) a zároveň během 21 měsíčního projektu připravili pro své studenty nové výukové materiály a interaktivní prezentace. „Studenti mají neustále vyšší nároky na kvalitu jazykového vzdělání, a proto jsme se rozhodli podpořit naše lektory. Studenti tak budou více motivováni, výuka se oživí a svým obsahem se bude zaměřovat na komunikativní a herní aktivity s využitím interaktivních prvků,“ prozradila Petra Mejstříková, lektorka a manažerka projektu.
Odborným vzděláním projdev většina lektorů havlíčkobrodské jazykové agentury a pilotní výuku si na vlastní kůži vyzkouší tři desítky studentů. „Už se těším, až si vyzkouším metodu, která bude zábavná a zároveň mě v mé dlouhodobé snaze naučit se jazyk konečně někam posune,“ uvedl jeden ze studentů brodské jazykové agentury LANT Karel Mach. Projekt financuje Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost prostřednictvím Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.

Jazyková agentura LANT s.r.o. vznikla v roce 2009 transformací z agentury stejného názvu registrované na fyzickou osobu Mgr. Petru Mejstříkovou od roku 1997. Působí tedy v oblasti jazykového vzdělávání již 16 let. Od roku 2009 v rámci několika projektů financovaných z evropských i národních fondů subdodavatelsky zajišťovala organizaci výuky jazyků, testování, překlady, tvorbu učebních plánů, prezenčních listin a propagačních materiálů. Jazyková agentura LANT spolupracuje s lektory od svého vzniku. V současnosti zaměstnává a dlouhodobě spolupracuje se 14 stálými lektory pěti jazyků.Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 6. 2013 11:54
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.