Havana Mojito Tour | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Havana Mojito Tour


16. června 2011 – Praha – Léto na českých plážích a v klubech bude letos prosycené atmosférou kubánské metropole Havany. Na oblíbená místa pro prázdninový odpočinek přijede první ročník Havana Club Mojito Tour, atraktivní šňůry kubánských párty, podporovaných značkovým rumem Havana Club.

Protančené léto s Havana Club Mojito Tour
Havaně se nic nevyrovná!


16. června 2011 – Praha – Léto na českých plážích a v klubech bude letos prosycené atmosférou kubánské metropole Havany. Na oblíbená místa pro prázdninový odpočinek přijede první ročník Havana Club Mojito Tour, atraktivní šňůry kubánských párty, podporovaných značkovým rumem Havana Club.
Podmanivou atmosféru města Havany vytváří především otevřená a přátelská povaha jejích obyvatel. Tuto náladu se Vám pokusí zprostředkovat kubánský Havana Mojito team, v jehož režii se celá tour odehrává. Atraktivní kubánské tanečnice a tanečníci za doprovodu barmana, který předvádí svou show, Vás přenesou do ulic Havany a Váš všední den promění v oslavu radosti ze života. Pro dokreslení celkového dojmu bude team projíždět městy v buicku - stylovém „bouráku“ z 50. let.
Přijďte ochutnat osvěžující drink Havana Mojito a prožít výjimečnou kubánskou atmosféru na párty Havana Club Mojito Tour, které na Vás čekají například v těchto městech a lokalitách: Praha, Karlovy Vary, Slapy, Jihlava, Mnichovo Hradiště, Pardubice, Brno, České Budějovice, Plzeň, Uherské Hradiště nebo Těrlická přehrada. Více informací o místech letní tour naleznete na www.havanaclub.cz

„Havana Club Mojito Tour je skvělá příležitost seznámit naše zákazníky s atmosférou značky Havana Club. Představíme pravé Havana Mojito z kubánského tříletého rumu Havana Club Añejo 3 Años. Mojito Tour bude zakončena na 7. ročníku lokálního kola mezinárodní barmanské soutěže Havana Club Grand Prix, která se koná 15. září v Praze,“ říká Martina Pitrunová, brand manažerka Havana Club ze společnosti Jan Becher-Pernod Ricard.

Mojito je oblíbený drink českých zákazníků, připomíná Aleš Půta, vítěz Havana Club Grand Prix 2007. Pravé Havana Mojito - díky tomu, že je připravené z kvalitního rumu Havana Club Añejo 3 Años - aspiruje na nejoblíbenější drink letošního léta.

Přední český barman Aleš Půta popisuje přípravu Havana Mojita:
Do sklenice vložíme půlku limety a rozmačkáme s 2 až 3 lžičkami tmavého třtinového cukru. Přidáme přibližně 12 lístků čerstvé máty a lehce podrtíme. Následuje ledová tříšť, kterou zalijeme 6cl Havana Club Añejo 3 Años. Zbytek sklenice doplníme sodou. Vše promícháme a ozdobíme snítkou máty. Nakonec přidáme brčko a míchátko. Můžeme servírovat.

Ingredience na Havana Mojito:
• Havana Club Añejo 3 Años
• Čerstvá limeta
• Tmavý třtinový cukr
• Lístky čerstvé máty
• Ledová tříšť
• Soda
Kontakt:

Lucie Obranská
PR manager
lucka@m-ocean.cz
www.havanaclub.cz
776257874


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 6. 2011 15:00
Kategorie: Zábava
Název zdroje: M-ocean s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
BTL & agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.