Handicapovaní měli o letadla obrovský zájem | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Handicapovaní měli o letadla obrovský zájem


Hradec Králové – Stovky postižených lidí a dětí z Královéhradecka a Pardubicka zavítali v sobotu 25. června na královéhradecké letiště, kde se konal čtvrtý ročník Open skies for handicap. Moderním vojenským letadlem Casa a letounem L-410 se prolétlo dvě lidí na vozíčku.

„Měli jsme velkou radost, že na akci opět dorazili rodiče s handicapovanými i z Polska. Velký zájem měli jak o tank, tak i například o ukázku moderní policejní techniky," uvedl po akci ředitel letiště Roman Zindulka. Letošní ročník Open skies for handicap navštívil také ministr zdravotnictví Leoš Heger.
Raritou letošního ročníku byl zcela nový letoun, který armáda zařadila do své výzbroje v tomto roce. Šlo o vojenský transportní letoun CASA, pro který to bylo první představení před laickou veřejností. Všichni handicapovaní, kteří se tímto letadlem proletěli, zažili opravdu jedinečnou příležitost, kdy se občan mohl proletět letounem, který je několik měsíců ve vojenské výzbroji.
Tato akce je unikátní v celé střední Evropě. Za minulé tři ročníky navštívilo letiště šest a půl tisíce návštěvníků a letadla převezla téměř dva tisíce handicapovaných zájemců. Letošní ročník tato čísla opět navýšil.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 6. 2011 7:44
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.